Lekarz Anestezjolog

Miejsce pracy:Jawor
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Anestezjologia i intensywna terapia
Pracodawca:NZOZ. Jaworskie Centrum Medyczne Sp z o.o. w Jaworze
Miejsce pracy: Jawor ul. Szpitalna 3 (woj. dolnośląskie)
Opis stanowiska:
Obecnie do naszego Zespołu w Szpitalu w Jaworze poszukujemy Lekarza Anestezjologa.
Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie pacjentów do zabiegów operacyjnych poprzez przeprowadzanie wstępnych badań oraz konsultacji anestezjologicznych.
• Prowadzenie znieczulenia ogólnego i miejscowego podczas operacji.
• Monitorowanie stanu pacjenta w trakcie znieczulenia oraz bezpośrednio po nim
Wymagania:
• PWZ
• Ukończona specjalizacja z zakresu Anestezjologii i Intensywnej Terapii
• Doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu znieczuleń do zabiegów operacyjnych
• Wysokie umiejętności interpersonalne oraz zdolność do pracy w zespole.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej.
• Elastyczne godziny pracy.
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity.
• Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.