Chirurg do zabiegów medycyny estetycznej - Warszawa

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Chirurgia ogólna, Chirurgia plastyczna
Pracodawca:Centrum Medycyny Estetycznej
Dołącz do naszego zespołu jako Chirurg Medycyny Estetycznej!
Jeśli jesteś chirurgiem, który pasjonuje się medycyną estetyczną i chciałbyś pracować w centrum medycznym w Warszawie, to ta oferta jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków obejmuje:
- Drobne zabiegi chirurgiczne, takie jak usuwanie zmian skórnych, wycinanie blizn i zeszycie na nowo.
- Zabiegi chirurgiczne, m.in. blefaroplastyka powiek dolnych, browlift, direct browlift, liplift.
- Wymagane minimum 2 lata doświadczenia.

Oferujemy:
- Pracę w centrum medycznym i szkoleniowym o kilkunastoletnim doświadczeniu.
- Rozliczenie 50/50 % z wysokimi cenami zabiegów.
- Wymiar czasu pracy dowolny, dostosowany do Twoich preferencji.
- Możliwość pracy u boku wysoce wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin medycyny.
- Koncentrację na bezpieczeństwie Pacjentów i budowaniu dobrych relacji.
- Możliwość ciągłego rozwoju poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i kongresach lekarskich.

Aby aplikować, skontaktuj się z nami już dziś