Lekarz Gastroenterolog (Endoskopista)

Miejsce pracy:Wrocław
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Chirurgia ogólna, Gastroenterologia
Pracodawca:DoctorPro
Sieć centrów medycznych DoctorPro w związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem działalności, zaprasza do współpracy lekarza specjalizacji: Gastroenterolog i\lub Endoskopista.

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie badań endoskopowych (gastroskopii i kolonoskopii)
- Prowadzenie dokumentacji medycznej

Oczekujemy:
- Certyfikat wykonywania badań endoskopowych układu pokarmowego
- Prawo wykonywania zawodu
- Umiejętności pracy w zespole
- Profesjonalizmu w kontakcie z pacjentem

Oferujemy:
- Dostęp do najnowszych sprzętów medycznych i wysokiej jakości materiałów medycznych
- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, UoP lub UZ
- Elastyczny grafik pracy
- Przyjazne środowisko pracy

Z chęcią nawiążemy współpracę z lekarzami w trakcie specjalizacji oraz z lekarzami z Ukrainy.

Dołącz do zespołu DoctorPro i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rosnącej sieci centrów medycznych!

Doctor Pro jest częścią grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina, cenionymi na całym świecie za doskonałą obsługę pacjentów i nowoczesne metody leczenia. Od 1987 roku, dzięki On Clinic International, ponad 1,5 miliona pacjentów odzyskało zdrowie. Nasza sieć jest światowym liderem w dziedzinach takich jak dermatologia, urologia, proktologia i ginekologia.

Ważne Informacje dla Kandydatów: Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z RODO. Gwarantujemy pełną ochronę Twoich danych osobowych i wykorzystanie ich wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.