Lekarz chirurg plastyk

Miejsce pracy:Kraków
Region:małopolskie
Specjalizacja:Chirurgia plastyczna
Pracodawca:Skopia Estetic Clinic sp. z o.o.
Klinika medycyny estetycznej, poszukuje zaangażowanego chirurga plastycznego do swojego zespołu. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość świadczonych usług, pragniesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, współpracując z ekspertami z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, serdecznie zapraszamy do przesłania aplikacji.

Zakres obowiązków:

Przeprowadzanie konsultacji oraz ustalanie planów leczenia
Wykonywanie zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, takich jak plastyka powiek, usuwanie zmian skórnych, plastyka uszu itp.
Udzielanie porad i wskazówek dotyczących leczenia oraz rekonwalescencji
Prowadzenie dokumentacji medycznej
Budowanie trwałych relacji z pacjentami opartych na zaufaniu, profesjonalizmie i empatii

Wymagania:

Specjalista chirurg lub w trakcie specjalizacji
Aktualne prawo wykonywania zawodu

Oferujemy:

Umowę B2B z elastycznymi warunkami współpracy
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego
Pracę w rozwijającej się klinice o ugruntowanej pozycji na rynku
Kompleksową organizację pracy w gabinecie, wspierającą efektywne wykonywanie obowiązków
Przyjazną atmosferę pracy w zespole specjalistów, który ceni współpracę i wzajemne wsparcie