Nowy folder
Dyrektor Medyczny Szpitala św. Elżbiety - Warszawa
Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna
Szpital św. Elżbiety w Warszawie zatrudni lekarza na stanowisku Dyrektora Medycznego.

Główne zadania:

Zapewnienie ciągłości świadczenia usług medycznych Szpitala, poprzez zabezpieczenie wszelkich zasobów koniecznych do prawidłowej realizacji usługi medycznej;
Nadzór nad standardem (bezpieczeństwem i jakością) świadczenia usług i bazą usług medycznych;
Zapewnienie bezpieczeństwa pacjenta;
Nadzór merytoryczny nad pracą personelu medycznego szpitala;
Odpowiedzialność za organizację i realizację harmonogramu pracy personelu medycznego;
Rekrutacja, ocena i szkolenie lekarzy i personelu medycznego;
Nadzór nad dokumentacją medyczną oraz nadzór nad aktualnością dokumentów parametryzujących usługę medyczną (procedury, wytyczne, instrukcje, standardy);
Rozwój portfolio usług medycznych w Szpitalu;
Udział w monitorowaniu prawidłowości współpracy i rozliczeń z NFZ;
Optymalizacja wykorzystania zasobów sprzętowych.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe medyczne, lekarz medycyny, atutem, ale nie wymogiem jest tytuł naukowy i/lub dyplom lekarza-specjalisty;
Czynne prawo wykonywania zawodu;
Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku managerskim w ochronie zdrowia, preferowane doświadczenie w zarządzaniu szpitalem lub jednostką organizacyjną w szpitalu.
Znasz lekarza którego chciałbyś/chciałabyś polecić do pracy w LUX MED?
Wejdź na platformę luxmed.sharehire.pl
Sprawdź kogo szukamy i zgłaszaj swoje rekomendacje.
Ogloszenie nieaktywne dfb6e500eaedc81f168516191b17c34199f36782b8ec80c8d2975f40180f79ac