LEKARZ MEDYCYNA RODZINNA/INTERNISTA/GERIATRA

Miejsce pracy:Wrocław
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne, Geriatria
Pracodawca:Orpea Polska Sp. z o.o. - Rezydencja na Dyrekcyjnej we Wrocławiu
Opis stanowiska

• Ocena i stałe monitorowanie zdrowia Mieszkańców.
• Ordynowanie i dokumentowanie zleceń lekarskich.
• Prowadzenie dokumentacji medycznej (w systemie AMMS).
• Ścisła współpraca z lekarzem koordynującym.

Profil kandydata

• Posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu.
• Posiadasz tytuł specjalisty (choroby wewnętrzne, medycyna rodzinna, geriatria).
• W swoją pracę wkładasz serce i rozumiesz potrzeby pacjentów.
• Czerpiesz radość płynącą z pomagania innym.
• Potrafisz organizować swój dzień pracy i ustalać priorytety.
• Cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę.
• Lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi.
• Posiadasz umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy

• Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy z Pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz z osobami w starszym wieku,
• Przyjazne i komfortowe warunki pracy,
• Wsparcie koordynatora oraz doświadczonego zespołu pielęgniarskiego,
• Miłą atmosferę i wzajemną pomoc w Zespole.