Thumb logo scanmed partner 2048x896

Lekarz Nocnej i Świątecznej Opieki

Miejsce pracy:Szpital św. Rafała, ul. Bochenka 12, Kraków
Region:małopolskie
Specjalizacja:Medycyna rodzinna, Choroby wewnętrzne
Pracodawca:Scanmed S.A.
Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi cztery wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile, Vital Medic w Kluczborku oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków:
- Realizowanie konsultacji internistyczno-pediatrycznych,
- Prowadzenie dokumentacji medycznej,
- Zapewnienie Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

Poszukiwane kompetencje:
- Aktualne prawo wykonywania zawodu,
- Ukończona specjalizacja lub bycie w trakcie specjalizacji z zakresu Chorób Wewnętrznych/Medycyny Rodzinnej,
- Doświadczenie w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej,
- Nastawienie na jakość obsługi pacjenta,
- Podstawowa znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:
- Indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy,
- Pracę od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 18:00-08:00 dnia kolejnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy,
- Możliwość zdobywania doświadczenia w jednej z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia.