Lekarz POZ / Poznań

Miejsce pracy:Poznań
Region:wielkopolskie
Specjalizacja:Medycyna rodzinna, Choroby wewnętrzne
Pracodawca:NZOZ Przychodnia Lekarza Rodzinnego "SALVITA" sp. z o.o.
Przychodnia Lekarza Rodzinnego SALVITA w Poznaniu podejmie współpracę z lekarzem poz.

Zakres obowiązków :
• praca w poradni poz (5 dni w tygodniu)
• kompleksowa opieka nad pacjentami dorosłymi w formie wizyt ambulatoryjnych, teleporad i wizyt domowych
• prowadzenie dokumentacji medycznej w formie elektronicznej

Nasze oczekiwania :
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• specjalizacja z medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych, opcjonalnie ukończony 2 rok specjalizacji
• umiejętność obsługi komputera
• dobra organizacja pracy
• empatia i nastawienie na jakość obsługi pacjenta
• mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy :
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub w innej indywidualnie dopasowanej formie
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia zewnętrzne oraz szkolenia i spotkania wewnętrzne)
• pracę w zgranym i zaangażowanym zespole
• wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie współpracy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do współpracy.