Lekarz Rezydencja Antonina

Miejsce pracy:Piaseczno
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Neurologia, Choroby wewnętrzne
Pracodawca:Dom Opieki Rezydencja Antonina w Piasecznie
ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA. ). Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA.

W związku z otwarciem nowego Domu Opieki - Rezydencja Antonina, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LEKARZ

miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków:
• weryfikacja braku przeciwwskazań do przyjęcia do Ośrodka
• planowanie indywidualnych planów opieki we współpracy z zespołem opiekuńczo-terapeutycznym
• monitorowanie stanu zdrowia pensjonariuszy
• udzielanie konsultacji w zakresie zgodnym z zakresem posiadanej specjalizacji
• wydawanie zaleceń lekarskich do realizacji przez personel medyczny
• udział w spotkaniach z rodzinami pensjonariuszy
• udział we wdrażaniu procedur oraz standardów pracy we współpracy z Dyrektorem Medycznym oraz Dyrektorem Ośrodka
• udział w programach szkoleniowych dla personelu medycznego i opiekuńczego

Nasze oczekiwania:

• specjalizacja z dziedziny: neurologii, chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej lub geriatrii (również w trakcie specjalizacji)
• rozwinięta empatia i wyrozumiałość dla osób starszych oraz ich schorzeń i ograniczeń, doświadczenie w pracy z osobami starszymi
• umiejętność kreowania dobrych relacji z pacjentami oraz współpracownikami

Oferujemy:

• możliwość nawiązania współpracy w wybranym wymiarze czasu pracy wg grafiku (najchętniej 2x w tyg. po 5 h)
• przyjazne i komfortowe warunki pracy w nowo otwartym Ośrodku o wysokim standardzie
• dogodną lokalizację miejsca pracy w Centrum Piaseczna
• miłą atmosferę w gronie doświadczonego personelu medycznego