specjalista chorób wewnętrznych

Miejsce pracy:Wojcieszów
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne
Pracodawca:Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa
Jesteśmy placówką medyczną w położonej malowniczo miejscowości w Górach Kaczawskich. Poszukujemy lekarza specjalisty chorób wewnętrznych, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnozowanie, leczenie i opiekę nad pacjentami z szerokim spektrum schorzeń wewnętrznych. Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach oraz współpracę z zespołem, który cechuje się dobrą znajomością środowiska.
Obowiązki
*diagnozowanie i leczenie pacjentów z chorobami wewnętrznymi
*prowadzenie konsultacji oraz udzielanie porad medycznych
*zapewnianie wysokiej jakości opieki pacjentom
*ścisła współpraca z personelem medycznym
*utrzymywanie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi standardami
Wymagania
*dyplom lekarza z zakresu chorób wewnętrznych
*licencja lekarska uprawniająca do wykonywania zawodu
* dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
*posiadanie uprawnień do wykonywania badań ultrasonograficznych (USG) oraz interpretacja wyników będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
*atrakcyjne wynagrodzenie
*możliwość rozwoju zawodowego
*przyjazne środowisko pracy
*praca 3 razy w tygodniu
*stabilne warunki zatrudnienia
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą oferta pracy zapraszamy do kontaktu