Skinline Clinic nawiąże współpracę z lekarzami

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Dermatologia i wenerologia, Endokrynologia
Pracodawca:Skinline Clinic
SKINLINE CLINIC poszukuje lekarzy do współpracy - Dermatolog, Endokrynolog, Urolog.

Wynagrodzenie: % od konsultacji - do negocjacji

SKINLINE CLINIC to miejsce tworzone przez grono najlepszych specjalistów. Tylko z takim zespołem jesteśmy w stanie pomóc naszym pacjentom skutecznie wyeliminować problemy związane ze skórą głowy, twarzy i ciała.

Czego oczekujemy?

• tytuł lekarza specjalisty lub rozpoczętej specjalizacji

• prawo do wykonywania zawodu
Co oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu kontrakt B2B, UZ lub UoP

• elastyczne godziny pracy, elastyczny model współpracy

• karta multisport, prywatna opieka medyczna

• praca na najnowszej klasy urządzeniach i produktach

Obowiązki:

• Konsultacje pacjentów ze szczególnym uwzględnieniem korelacji schorzeń z problemami skóry głowy

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV.

SKINLINE CLINIC to gwarancja jakości i satysfakcji. W naszej klinice spotkasz jedynie certyfikowane preparaty i urządzenia, dzięki którym możemy osiągnąć najlepsze rezultaty Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie.

Skinline Clinic

ul. Garażowa 5 lok U2

02-651 Warszawa