Lekarz Gastrolog - praca zdalna (również rezydenci)

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Gastroenterologia
Pracodawca:Telemedycyna
Czy jesteś gastrologiem lub lekarzem w trakcie specjalizacji, szukającym elastycznej ścieżki kariery, która pozwoli Ci równoważyć życie zawodowe i prywatne? Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Stanowisko: Gastrolog / Lekarz w trakcie specjalizacji z gastrologii (minimum 2 rok specjalizacji)
Zakres obowiązków: Prowadzenie teleporad dla pacjentów, zarządzanie dokumentacją medyczną, wystawianie e-skierowań oraz e-recept.
Forma zatrudnienia: Kontrakt, z możliwością wyboru minimalnej liczby 20 godzin pracy tygodniowo.
Lokalizacja: Całkowicie zdalna praca, umożliwiająca Ci dostosowanie środowiska pracy do własnych potrzeb.

Co oferujemy?
- Elastyczność: Twój grafik będzie dostosowany do Twoich preferencji życiowych, z możliwością ustalania harmonogramu w cyklach tygodniowych.
- Wsparcie: Nasz zespół dyspozytorów będzie wspierał Cię na każdym kroku, zapewniając płynność Twojej pracy i minimalizując formalności.
- Brak ograniczeń: Zapewniamy pełną swobodę w rozwijaniu kariery, nasza umowa nie zawiera klauzul o zakazie konkurencji.

Czego oczekujemy?
- Empatia, doskonałe umiejętności komunikacyjne i zaangażowanie w oferowanie wysokiej jakości opieki zdrowotnej.
- Realizowanie 6 teleporad/h

Dołącz do nas już dziś!