Kardiolog Warszawa

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Kardiologia
Pracodawca:Nowoczesne Centrum Medyczne OKOKLINIK
Nowoczesne Centrum Medyczne OKOKLINIK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna, ul. Orlich Gniazd 8/13, 01-493 Warszawa
Zaprasza do współpracy:

Lekarz kardiolog
Miejsce pracy: Warszawa Ursus, ul. Jagiełły 2/2

Zakres zadań:
• udzielanie świadczeń zdrowotnych w ramach kontraktu z NFZ
• zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej w placówce
• zapewnienie zgodności pracy ze wszystkimi standardami medycznymi i etycznymi
• współpraca z zespołem pozostałych specjalistów świadczących pracę w placówce
Wymagania:
 specjalizacja z kardiologii

Oferujemy:
• współpracę na podstawie kontraktu B2B/umowę zlecenie
• wynagrodzenie procentowe w atrakcyjnej wysokości
• pracę w nowoczesnej placówce medycznej w Warszawie przy ul. Jagiełły 2/2 z dostępem do niezbędnego sprzętu medycznego
• pełną opiekę recepcyjną pacjenta
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego
• przyjazną atmosferę w miejscu pracy
• wsparcie i możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi specjalistami w placówce
• dofinansowanie szkoleń i konferencji zawodowych
• pakiety sportowe
• lekcję nurkowania z instruktorem w najgłębszym basenie w Europie (45,4 metra głębokości)

Nie potrzebujemy CV, wystarczą dane kontaktowe