Lekarz Kardiolog NFZ/komercyjnie

Miejsce pracy:Piaseczno
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Kardiologia
Pracodawca:Centrum Diagnostyki Kardiologicznej
Zakres obowiązków
 Wykonywanie badań USG serca przy użyciu ultrasonografu
 Prowadzenie konsultacji medycznej z pacjentem
 Wykonywanie podstawowych badań związanych z profilaktyką układu krwionośnego
 Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjenta
Nasze wymagania
 Wykształcenie wyższe medyczne (lub w trakcie specjalizacji)
 Dyplom potwierdzający uzyskania prawa do wykonywania zawodu
 Własna pieczątka lekarska
 Doświadczenie w zakresie leczenia chorób kardiologicznych
To oferujemy
 Duży kontrakt uzależniony od doświadczenia
 Wybór preferowanej formy współpracy
 Pracę w nowoczesnej klinice, dbającej o najwyższy standard prowadzonych badań oraz dysponującą
nowoczesnymi urządzeniami lekarskimi
 Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
 Zapewniamy niezbędne narzędzia oraz urządzenia do pracy
 Zapewniamy bazę pacjentów oraz nowoczesny gabinet do wykonywania badań
 Przyjazną atmosferę pracy