Lekarz rezydent (cała Polska) - Polska

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Kardiologia, Medycyna ratunkowa
Pracodawca:VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bełchatów, Bielsko - Biała, Bieruń, Drawsko Pomorskie (zatrudnienie z pakietem relokacyjnym), Dąbrowa Górnicza, Katowice, Nysa, Piła, Sztum (zatrudnienie z pakietem relokacyjnym), Ustroń (zatrudnienie z pakietem relokacyjnym) oraz inne lokalizacje; POLSKA

OFERTA:

Posiadamy wolne miejsca do prowadzenia specjalizacji w następujących zakresie:

choroby wewnętrzne,
kardiologia,
medycyna rodzinna,
medycyna ratunkowa,
neurologia,
pediatria,
pulmonologia,
rehabilitacja medyczna,
oraz inne specjalizacje (do uzgodnienia).

Miejsce odbywania specjalizacji: nowa placówka medyczne na terenie całej Polski.

OCZEKUJEMY:

Dyplomu ukończenia studiów medycznych oraz aktualnego prawa wykonywania zawodu,
Znajomości systemu i wymagań NFZ dotyczących prowadzenia dokumentacji medycznej,
Wysokiej kultury osobistej, empatii oraz umiejętności komunikacji,
Zaangażowania w podnoszenie kwalifikacji zawodowych i aktualizowania wiedzy medycznej.

OPIS STANOWISKA:

Udzielanie pomocy pacjentom w stanach nagłego zagrożenia życia i zdrowia,
Wstępna diagnostyka i kierowanie pacjentów na leczenie,
Współpraca z innymi specjalistami.

OFERUJEMY:

Umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu,
Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach,
Pracę w zgranym i wspierającym zespole specjalistów,
Dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, karta multisport,
Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowego zatrudnienia.

PAKIET RELOKACYJNY - DRAWSKO POMORSKIE, SZTUM, USTROŃ:

Oferujemy pakiet relokacyjny:
dodatek na start: 12 000 zł brutto (Ustroń 6000 zł brutto wypłacane proporcjonalnie przez 6 miesięcy),
dodatek mieszkaniowy: 18 000 zł brutto,
dwa razy w roku: pokrycie kosztów dojazdu do domu,
pakiet relokacyjny jest wypłacany proporcjonalnie przez okres 12 miesięcy dla osób zmieniających miejsce zamieszkania powyżej 300 km,
mile widziane osoby spoza Polski, które posiadają znajomość języka polskiego na poziomie minimum B1 i aktualne prawo wykonywania zawodu.