Lekarz - Konsultacje Online

Miejsce pracy:Lublin
Region:lubelskie
Specjalizacja:Medycyna rodzinna
Pracodawca:Recipe Sp. z.o.o
Oferta pracy:
Miejsce pracy: Zdalnie (cała Polska)
Rodzaj pracy: Część etatu / Pełny etat / Praca dodatkowa
Kim jesteśmy? Receptuj to innowacyjna platforma medyczna, która oferuje pacjentom szybki i łatwy dostęp do konsultacji lekarskich online oraz wystawiania recept. Naszą misją jest ułatwienie dostępu do opieki zdrowotnej, wspierając pacjentów w szybkim uzyskaniu pomocy. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy lekarzy do współpracy w zakresie zdalnych konsultacji.
Zakres obowiązków:
Prowadzenie konsultacji lekarskich online za pośrednictwem platformy Receptuj.pl.
Wystawianie e-recept, skierowań i zaświadczeń lekarskich zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Diagnozowanie i doradzanie pacjentom na podstawie wywiadu medycznego.
Dbałość o wysoki standard opieki medycznej oraz profesjonalne podejście do pacjenta.
Oferujemy:
Elastyczne godziny pracy – sam decydujesz, kiedy i ile pracujesz. Możliwość pracy z dowolnego miejsca, w pełni zdalnie.
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od liczby konsultacji. Pracę w nowoczesnym, rozwijającym się środowisku medycznym.
Wsparcie techniczne oraz szkolenie z obsługi platformy. Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie telemedycyny.
Jak aplikować? Zainteresowanych lekarzy prosimy o kontakt na adres e-mail.
Dołącz do zespołu Receptuj.pl i współpracuj z nowoczesną platformą medyczną, która zmienia sposób, w jaki pacjenci uzyskują pomoc medyczną!