Lekarz Medycyny Rodzinnej (w POZ)

Miejsce pracy:Wołomin
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Medycyna rodzinna
Pracodawca:MSPZOZ nr 1
Zakres zadań:
udzielanie świadczeń zdrowotnych w POZ
zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej w placówce
zapewnienie zgodności pracy ze wszystkimi standardami medycznymi i etycznymi
współpraca z zespołem pozostałych specjalistów świadczących pracę w placówce

Wymagania:
lekarz posiadający tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej/ odbywający szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie medycyny rodzinnej/lekarz posiadający specjalizację I lub II stopnia w dziedzinie medycyny ogólnej/ lekarz posiadający specjalizację I lub II stopnia lub tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych (przyjmujący deklaracje wyboru świadczeniobiorców dorosłych)
gotowość do podjęcia pracy min. 3 dni w tygodniu (z możliwością pracy również w pełnym wymiarze)

Oferujemy:
współpracę na podstawie kontraktu B2B lub umowy zleceni