Badania kliniczne - oferta - Poznań i inne lokalizacje

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Neurologia
Pracodawca:VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje lekarzy:

Badania kliniczne - oferta współpracy - Lekarz badacz/lekarz współbadacz/lekarz referral - Poznań, Wrocław, Katowice, Piaseczno, Świecie

Miejsce pracy: Poznań, Wrocław, Piaseczno, Świecie; POLSKA

OFERTA:

Obecnie poszukujemy lekarzy badaczy/współbadaczy na terenie:

Lekarz badacz/współbadacz:

Poznań (Gastroenterolog, Reumatolog, Zakaźnik, Laryngolog)
Wrocław (Gastroenterolog, Reumatolog, Dermatolog, Neurolog)
Katowice (Reumatolog, Dermatolog, Zakaźnik, Psychiatra)
Piaseczno (Gastroenterolog, Dermatolog, Diabetolog)
Świecie (Gastroenterolog, Dermatolog, Reumatolog)

Lekarz referral:

Poznań (Gastroenterolog, Neurolog, Zakaźnik, Laryngolog)
Wrocław (Gastroenterolog, Dermatolog, Neurolog)
Katowice (Reumatolog, Geriatra)
Piaseczno (Diabetolog)
Świecie (Gastroenterolog, Diabetolog)

(Nie wymagamy od lekarza referrala specjalizacji w podanych obszarach)

OCZEKIWANIA:

Znajomość GCP (mile widziany aktualny certyfikat GCP ),
Na stanowisko badacza specjalizacja i wcześniejsze doświadczenie jako główny badacz,
Na stanowisko współbadacza nie wymagamy doświadczenia przy projektach badawczych,
Na stanowisku lekarza referrala oczekujemy rekrutacji pacjentów do badań,
Dostępność do pracy w Instytucie w zakresie minimum 2-4h na tydzień,
Zainteresowanie tematyką badań klinicznych,
Aktualne prawo wykonywania zawodu,
Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.

OPIS STANOWISKA:

Praca w ośrodku badań klinicznych - 2-4h w tygodniu,
Aktywna rekrutacja pacjentów do projektów klinicznych,
Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wytycznymi protokołu badania klinicznego oraz procedurami operacyjnymi ośrodka,
Przeprowadzanie procedur zgodnie z protokołu badań klinicznych oraz zasad ICH GCP,
Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

OFERUJEMY:

Współpracę ze sponsorem od etapu feasibility do close-out badania,
Zawarcie korzystnych umów poprzedzonych analizę prawną i biznesową,
Negocjacje budżetu badania w imieniu badacza i ośrodka,
Wsparcie ze strony doświadczonych koordynatorów badań,
Obecność podczas wizyt monitorujących, audytów, inspekcji,
Narzędzia w rekrutacji i utrzymaniu pacjentów w badaniu,
Elastyczne terminy,
Zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
Pracę z najnowszymi terapiami, które dopiero pojawiają się na rynku (głównie lekami biologicznymi),
Możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce,
Możliwość realnego wkładu w poszukiwanie nowych leków i terapii, które w przyszłości mogą ratować zdrowie i życie,
Możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach,
Zdobycie unikatowej wiedzy i doświadczenia z dziedziny badań klinicznych,
Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji.

BADANIA KLINICZNE - APLIKACJA:

Zapraszamy do współpracy w ramach badań klinicznych lekarzy z doświadczeniem w zakresie badań klinicznych oraz takich, którzy chcieliby rozpocząć karierę w badaniach. Zachęcamy do kontaktu również lekarzy referrali kierujących pacjentów do badań klinicznych.