Poleć nam lekarza do współpracy i odbierz nagrodę!

#PracujDlaZdrowia #ProgramPoleceń

Więcej

Więcej

PZU Zdrowie to jeden z największych operatorów medycznych w Polsce.
Nasza sieć liczy już 130 wielospecjalistycznych placówek, w tym pracownie diagnostyki obrazowej.
Dodatkowo współpracujemy z 2400 placówkami partnerskimi w ponad 600 miastach.

Dołącz do Zespołu PZU Zdrowie, aby realizować się zawodowo i jednocześnie pomagać innym.

Lekarz Okulista - Radom

Specjalizacja: Okulistyka
Radom, mazowieckie

Twój zakres obowiązków
• Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
• Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami ministerialnymi
• Profesjonalna opieka medyczna nad Pacjentem

Nasze wymagania
• Aktualne prawo wykonywania zawodu
• Umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
• Doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza, wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych

To oferujemy
• Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Radomiu,
• Umowa o prace,
• Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego,
• Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta,
• Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO),
• Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych.

Ogloszenie nieaktywne dfb6e500eaedc81f168516191b17c34199f36782b8ec80c8d2975f40180f79ac