Lekarz Ortopeda (również w trakcie specjalizacji)

Miejsce pracy:Wałbrzych
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Pracodawca: CENTRUM MEDYCZNE SUDETY Rogala Radecki Sp. z o.o.
W ramach rozwoju Centrum Medycznego Sudety w Wałbrzychu poszukuje do pracy lekarza ortopedy (również w trakcie specjalizacji).

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• Profesjonalna obsługa, wsparcie techniczne
• Promowanie lekarza na rynku lokalnym i w mediach społecznościowych
• Budowane marki osobistej lekarza
• Praca w profesjonalnym zespole, wsparcie lekarzy
• Elastyczne grafiki
• Szkolenia branżowe i możliwości rozwoju
• nakłady na inwestycje i nowoczesny sprzęt medyczny
• dostępny parking
• Onboarding – komfortowe i kompleksowe wdrożenie lekarza do Centrum Medycznego

Zakres obowiązków:
• realizacja świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej
• diagnostyka i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną
• skrupulatne wypełnianie dokumentacji medycznej
• realizacja zabiegów będzie dodatkowym atutem
Wymagania:
• Profesjonalne podejście do pracy w Centrum
• Współpraca z lekarzami
• dyspozycyjność
• Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w doskonalenie procesów opieki zdrowotnej
• Zaangażowanie w życie Centrum, w tym udział w wydarzeniach specjalnych
• doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz empatia w kontaktach z pacjentami

Serdecznie zapraszamy do współpracy!