Thumb logo scanmed partner 2048x896

Lekarz Rezydent

Miejsce pracy:Żory
Region:śląskie
Specjalizacja:Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Pracodawca:Scanmed S.A.
Opis oferty
Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej,
specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla
w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach
i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków

- udzielenie świadczeń medycznych, diagnostycznych i leczniczych wobec pacjentów zgodnie z zakresem specjalizacji
- udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, stanem aktualnej wiedzy medycznej
- udzielanie pacjentom wyczerpujących informacji na temat stanu ich zdrowia i planowanego postępowania diagnostyczno - terapeutycznego
- wykonywanie zabiegów wysokospecjalistycznych operacyjnych

Poszukiwane kompetencje

- prawo wykonywania zawodu
- dobra organizacja pracy
- chęć zdobycia doświadczenia w wykonywaniu zabiegów operacyjnych

Oferujemy

- możliwość otwarcia specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w trybie rezydenckim
- możliwość wyspecjalizowania się w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych metodą artroskopową - w szczególności zabiegi rekonstrukcyjne i naprawcze
- wykonywanie zabiegów w zakresie ortopedii dziecięcej oraz leczeniu dzieci
- możliwość nauki pracy w Poradni pod okiem specjalistów z dziedziny ortopedii, medycyny sportowej oraz rehabilitacji
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość zatrudnienia na stałe po zakończeniu specjalizacji
- udział w kursach, sympozjach naukowych i szkoleniach wewnętrznych (np. szkolenia na cadaverach, szkolenia z zabiegów osteotomii na suchych kościach)
- zatrudnienie w gronie specjalistów lekarzy, diagnostów i fizjoterapeutów