Lekarze wielu specjalizacji – Jelenia Góra

Miejsce pracy:Jelenia Góra
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Ortopedia i traumatologia narządu ruchu, Endokrynologia
Pracodawca:CLB Clinic
Prywatna przychodnia CLB Clinic zlokalizowana w Jeleniej Górze zaprasza do współpracy lekarzy:
• specjalistów w dziedzinie ortopedii
• specjalistów w dziedzinie kardiologii
• specjalistów w dziedzinie onkologii
• specjalistów w dziedzinie reumatologii
• specjalistów w dziedzinie diabetologii
• specjalistów w dziedzinie endokrynologii
• specjalistów w dziedzinie nefrologii
• specjalistów w dziedzinie neurologii
• specjalistów w dziedzinie neurochirurgii
• specjalistów w dziedzinie geriatrii
• specjalistów w dziedzinie chorób wewnętrznych
• specjalistów w dziedzinie radiologii
• specjalistów innych specjalizacji posiadających uprawnienia do przeprowadzenia badań USG
• będących w trakcie powyższych specjalizacji, jeśli kierownik specjalizacji wyrazi zgodę na pracę

Opis stanowiska:
• praca w Poradni specjalistycznej
• prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymogami przepisów
• współpraca z personelem medycznym Placówki w celu zapewnienia Pacjentowi profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
• umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
• znajomość obsługi komputera (mile widziana obsługa programu mMedica)
• gotowość do stałej współpracy z Przychodnią

Oferujemy:
• czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia - w zależności od preferencji lekarza
• baza pacjentów
• rejestracja pacjentów
• oprogramowanie do prowadzenia dokumentacji medycznej
• dobre warunki pracy ( wyposażone i klimatyzowane gabinety, potrzebne leki)