Lekarz PEDIATRA Żory (Śląsk)

Miejsce pracy:Żory
Region:śląskie
Specjalizacja:Pediatria
Pracodawca:NZOZ Przychodnia "Na Rondzie" w Żorach
Miejsce pracy: Przychodnia Na Rondzie , Żory
Typ zatrudnienia: Pełny etat, część etatu, kontrakt, zlecenie – do wyboru!

Opis stanowiska:
Nasza placówka poszukuje pediatry lub lekarza w trakcie specjalizacji , który dołączy do naszego zespołu specjalistów. Oferujemy możliwość pracy w przyjaznym i wspierającym środowisku, gdzie będziesz miał/a okazję dbać o zdrowie i rozwój najmłodszych pacjentów.

Wymagania:
Prawo wykonywania zawodu lekarza
Umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji z rodzicami
Doświadczenie w pracy z dziećmi będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Elastyczne formy zatrudnienia: pełny etat, część etatu, kontrakt lub zlecenie
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy
Wsparcie zespołu
Benefity

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy lepszą przyszłość dla dzieci!
Czekamy na Twoje zgłoszenie!