Lekarz Ginekolog - rozwój w kierunku endokrynologii rozrodu

Miejsce pracy:Wrocław
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Położnictwo i ginekologia
Pracodawca:GYNCENTRUM Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej
Nasza sieć Klinik Leczenia Niepłodności Gyncentrum umożliwia uzyskanie certyfikacji z zakresu endokrynologii rozrodu lekarzom ginekologom ze specjalizacją, którzy chcieliby kształcić się w obszarze leczenia niepłodności.
Rekrutujemy do Wrocławia, Poznania, Bielska – Białej oraz Krakowa, umożliwiamy elastyczne formy współpracy.

Twój zakres obowiązków:

• Profilaktyka, diagnozowanie i leczenie schorzeń związanych z zaburzeniami hormonalnymi oraz ginekologicznymi u pacjentek.

Nasze wymagania:

• Specjalizacja z dziedziny ginekologii;
• Chęć kształcenia się i rozwoju w obszarze endokrynologii rozrodu;

Warunki współpracy:

• Rodzaj umowy: B2B;
• Okres zatrudnienia: do uzgodnienia - określony lub nieokreślony;
• Miejsce świadczenia usług: GYNCENTRUM Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej, Wrocław, plac Orląt Lwowskich 1;

To oferujemy:
• Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Pracę pełną wyzwań i satysfakcji;
• Elastyczny grafik;
• Możliwość rozwoju;
• Zgrany zespół.