Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie zaprasza do współpracy lekarzy/lekarki specjalistów w dziedzinie psychiatrii. Obecnie rekrutujemy na stanowisko lekarza kierującego oddziałem ogólnopsychiatrycznym (24-łóżkowym) oraz starszego asystenta na oddziale dziennym psychiatrycznym. Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie, zarówno na umowie o pracę (stawka zasadnicza od 16 000,00 zł + nawet do 68% dodatków (premia stała, dodatek funkcyjny, dodatek stażowy), możliwość objęcia dyżurów (tzw. płatne zejścia po dyżurze), jak i na kontrakcie. Stawka godzinowa na umowie od 250,00 zł.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.