lekarz psychiatra / psychiatra dziecięcy

Miejsce pracy:Legionowo
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Psychiatria
Pracodawca:Psycho-Med Sp. z o.o.
Oferta pracy: Lekarz Psychiatra / Psychiatra Dziecięcy

Poradnia Zdrowia Psychicznego Psycho-Med poszukuje lekarza psychiatry /psychiatry dziecięcego, który dołączy do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych u pacjentów dorosłych i/lub dzieci.
Prowadzenie indywidualnej terapii oraz konsultacji psychiatrycznych.
Współpraca z zespołem terapeutycznym (psycholodzy, terapeuci) w celu zapewnienia kompleksowej opieki nad pacjentem.
Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami.
Udział w tworzeniu indywidualnych planów leczenia oraz monitorowanie postępów pacjentów.
Wymagania:
Ukończone studia medyczne oraz specjalizacja( również w trakcie specjalizacji) z zakresu psychiatrii lub psychiatrii dziecięcej.
Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza w Polsce.
Doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi i/lub dziećmi z zaburzeniami psychicznymi.
Wysokie umiejętności interpersonalne, empatia oraz umiejętność pracy w zespole.
Zaangażowanie w rozwój zawodowy i chęć doskonalenia swoich umiejętności.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się poradni zdrowia psychicznego.
Możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa B2B lub inna preferowana forma zatrudnienia.
Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności.
Przyjazne środowisko pracy z profesjonalnym zespołem.
Elastyczne godziny pracy, z możliwością dostosowania grafiku do indywidualnych potrzeb.

Dołącz do zespołu Psycho-Med i razem z nami dbaj o zdrowie psychiczne naszych pacjentów!