Psycholog lub Psychoterapeuta

Miejsce pracy:Łowicz
Region:łódzkie
Specjalizacja:Psychiatria
Pracodawca:NZOZ VitaMed Bartłomiej Wróblewski
NZOZ VitaMed w Łowiczu, nowoczesna przychodnia oferująca kompleksową opiekę medyczną, poszukuje do swojego zespołu specjalisty na stanowisko Psychologa lub Psychoterapeuty.

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie terapii indywidualnej dla osób dorosłych i nastoletnich.
• Realizacja sesji diagnostycznych i testów psychologicznych.
• Przeprowadzanie konsultacji psychologicznych lub sesji psychoterapeutycznych.
• Wykonywanie świadczeń zgodnie z wymaganiami NFZ.
• Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przepisami prawa.
Oferujemy:
• Wynagrodzenie w przedziale 11000-15000 PLN w modelu B2B
• Elastyczne godziny pracy.
• Możliwość koordynacji pacjentów i wsparcie przy rejestracji.
• Sprzyjającą rozwojowi atmosferę pracy.
Wymagania:
• Dla Psychologa: Dyplom magistra psychologii.
• Dla Psychoterapeuty: Ukończony minimum 2 rok z 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego (1200+ godzin).
• Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole.
• Dobre, empatyczne podejście do pacjentów.
• Niezawodność, obowiązkowość.
• Spokojna i wyważona osobowość.
Jesteśmy miejscem przyjaznym zarówno dla pacjentów, jak i zespołu lekarskiego, zapewniającym dostęp do 15 specjalistów – zarówno w ramach wizyt NFZ, jak i pełnopłatnych.