radiolog, lekarz psychiatra

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Psychiatria dzieci i młodzieży, Radiologia i diagnostyka obrazowa
Pracodawca:Samodzielny Publczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola-Śródmieście
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola-Śródmieście zatrudni:
Lekarza Psychiatrę ze specjalizacją dziecięcą do pracy w poradni zdrowia psychicznego. Umożliwiamy nabywanie doświadczenia zawodowego podczas pracy w zespole specjalistów i możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
Zakres obowiązków:
• diagnoza i leczenie psychiatryczne
• konsultacje psychiatryczne dla dzieci
• współpraca z psychologami i psychoterapeutami dziecięcymi
Lekarz radiologa do pracy w pracowni USG przy ul. Płockiej 49
• wykonywanie badan USG jamy brzusznej i tarczycy
Oferujemy
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt
• godziny pracy do uzgodnienia
• praca w miłej atmosferze z doświadczonym zespołem
• stabilność zatrudnienia
• komfortowe wprowadzenie, zapoznanie ze standardami i procedurami