Lekarz dentysta

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Stomatologia dziecięca
Pracodawca:Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.
Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. 00-301 Warszawa, ul. Nowy Zjazd 1,
Specjalistyczna przychodnia stomatologiczna
Opis stanowiska: Lekarz dentysta – specjalista w dziedzinie stomatologii dziecięcej lub lekarz dentysta bez specjalizacji z doświadczeniem pracy z dziećmi
Główne zadania:
• realizacja stomatologicznych świadczeń zdrowotnych w ramach umowy, zawartej z płatnikiem publicznym, w przydzielonym zakresie, odpowiednim do zajmowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji;
• realizacja stomatologicznych świadczeń zdrowotnych oferowanym pacjentom świadczonych odpłatnie w przydzielonym zakresie, odpowiednim do zajmowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji;
• udzielanie specjalistycznych porad pacjentom w szczególności z zakresu stomatologii dziecięcej;
• kierowanie pacjentów na badania niezbędne do prawidłowego procesu leczenia;
• rzetelne, zgodnie z obowiązującymi przepisami prowadzenie dokumentacji medycznej w formie papierowej/elektronicznej;