Praca szuka lekarza dentysty

Miejsce pracy:KEPNO
Region:wielkopolskie
Specjalizacja:Stomatologia ogólna
Pracodawca:Kejt-dent Katarzyna Blabuś
Stanowisko: Stomatolog (Stomatologia Ogólna z Endodoncją, Umiejętność w Zakresie Chirurgii LUB Praca z Dziećmi)

Lokalizacja: Kępno, Południowa Wielkopolska

Opis stanowiska:
Prywatny gabinet dentystyczny w Kępnie poszukuje doświadczonego stomatologa do pracy na pełny etat. Szukamy osoby z doświadczeniem w stomatologii ogólnej, która posiada również umiejętności w zakresie endodoncji. Mile widziana będzie również znajomość chirurgii stomatologicznej lub chęć pracy z dziećmi. Nasz gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, w tym radiowizjografię, mikroskop oraz panoramę. Oferujemy możliwości rozwoju w wybranej dziedzinie stomatologii oraz wynagrodzenie na bardzo dobrych warunkach. Praca z pacjentami prywatnymi.
Wymagania:

Dyplom ukończenia studiów stomatologicznych oraz uprawnienia do wykonywania zawodu dentysty.
Doświadczenie w stomatologii ogólnej oraz endodoncji.
Umiejętność pracy z pacjentami dziecięcymi lub chęć zdobycia takiego doświadczenia.
Chęć ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferta:

Stabilne zatrudnienie .
Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
Wynagrodzenie na bardzo dobrych warunkach.
Praca z pacjentami prywatnymi w nowoczesnym gabinecie dentystycznym.
Jeśli jesteś zainteresowany/a tą oferta prosimy o kontakt