Specjalistka w dziedzinie medycyny rodzinnej, kierownik Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, prezes zarządu głównego Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, konsultant krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej, pełnomocnik ministra zdrowia i przewodnicząca Zespołu ds. wdrożenia opieki koordynowanej w POZ, członek Prezydium Rady Ekspertów przy Rzeczniku Praw Pacjenta, członek Krajowej Rady Egzaminów Lekarskich.
Specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii. zastępca kierownika Oddziału Klinicznego Gastroenterologii, Dietetyki, Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu, Zastępca Kanclerza Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii (PTG-E) i prezes Sekcji Jelitowej PTG-E, konsultant wojewódzki w dziedzinie gastroenterologii dla Wielkopolski.
Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.
Bóle brzucha są jednym z najczęstszych i jednocześnie najbardziej niespecyficznych objawów, z którym pacjenci zgłaszają się do lekarza POZ. Zrozumienie przyczyn bólu brzucha i umiejętność rozpoznania niepokojących sygnałów, które mogą wskazywać na poważne schorzenia, są niezwykle istotne w codziennej praktyce lekarskiej.
Na te i wiele innych pytań odpowiedzieli eksperci podczas webinarium "Czerwone flagi w POZ: bóle brzucha".
W trakcie wydarzenia prelegenci omówili przypadki kliniczne z własnej praktyki, udzielą wskazówek dotyczących diagnostyki i zarządzania pacjentami z bólem brzucha, a także wskazali na kluczowe sygnały ostrzegawcze, które mogą wskazywać na poważne patologie.
Jesteśmy przekonani, że informacje przekazane przez naszych ekspertów będą stanowić wartościowe wsparcie w codziennej praktyce zawodowej, korzystnie wpływając na realizowane procesy diagnostyczne i terapeutyczne.
Zachęcamy do obejrzenia relacji z wydarzenia oraz rejestracji na kolejne wydarzenia organizowane przez redakcję Kompendium24.pl.