Lekarz medycyny estetycznej

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Dermatologia i wenerologia
Pracodawca:GRUPA HEALTHY-MED sp z o.o.
Poszukujemy do nowoczesnej kliniki medycyny estetycznej i stomatologii na Warszawskiej Woli ambitnego i zaangażowanego lekarza medycyny estetycznej, który będzie naszym partnerem w dostarczaniu najwyższej jakości usług.

Wymagania:
- Prawo wykonywania zawodu
- Empatyczne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta
- Doświadczenie w zawodzie
Zakres obowiązków:
- Analiza potrzeb pacjenta
- Tworzenie i realizacja planów leczenia
- Dobra współpraca z pozostałymi lekarzami

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Wysokie zarobki
- Premie świąteczne
- Wyjazdy integracyjne
- Praca w nowoczesnej klinice
- Regularne kursy, konferencje, szkolenia z najlepszymi specjalistami w kraju
- Współpracę z profesjonalnym, doświadczonym zespołem lekarskim
- Pracę na najlepszych materiałach i nowoczesnym sprzęcie
- Przyjazną i bezstresową atmosferę