Ednokrynolog - Warszawa Bielany

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Endokrynologia
Pracodawca:NZOZ Przychodnia na Bielanach
Ogłoszenie o Pracy: Lekarz Endokrynolog
�� Lokalizacja: Warszawa, ul. Kasprowicza 62
�� Data publikacji: 2024.06.18
⏰ Typ umowy: Pełny etat / Część etatu / Kontrakt / Umowa zlecenie / B2B

Opis stanowiska:
Poszukujemy lekarza endokrynologa (lub w trakcie specjalizacji) do naszego zespołu
medycznego. Jeżeli jesteś specjalistą, który pasjonuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób
endokrynologicznych, a także troszczy się o dobro pacjentów, zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki:
 Diagnozowanie i leczenie zaburzeń hormonalnych i metabolicznych.
 Prowadzenie konsultacji endokrynologicznych.
 Interpretacja wyników badań laboratoryjnych i obrazowych.
 Planowanie i monitorowanie terapii endokrynologicznych.
 Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki
pacjentom.
 Edukowanie pacjentów na temat chorób endokrynologicznych oraz ich profilaktyki.

Wymagania:
 Ukończone studia medyczne oraz specjalizacja z endokrynologii lub w trakcie
specjalizacji
 Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza.
 Znajomość nowoczesnych metod diagnostycznych i terapeutycznych w
endokrynologii.
 Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista.
 Zaangażowanie, odpowiedzialność i chęć do ciągłego doskonalenia zawodowego.
 Znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:
 Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością stosowania systemu premiowego.
 Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach specjalistycznych.
 Elastyczne godziny pracy i możliwość dostosowania grafiku.
 Komfortowe warunki pracy.

 Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Jak aplikować:
Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy podany w formularzu
W temacie wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na stanowisko lekarza endokrynologa”.


Informacje dodatkowe:
 Aplikacje będą rozpatrywane do dnia: 2024.07.31
 Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie dbajmy o zdrowie naszych pacjentów!

Przychodnia na Bielanach NZOZ
Adres: ul. Kasprowicza 62, Warszawa


Klauzula informacyjna RODO:
Prosimy o dołączenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przychodnia na Bielanach
NZOZ w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko zgodnie z
ustawą o ochronie danych osobowych oraz RODO.”

Zapraszamy serdecznie do aplikowania!
Aby odpowiedzieć na tę ofertę pracyZaloguj się »

Podobne oferty pracy dla lekarzy