Skinline Clinic Warszawa nawiąże współpracę z lekarzami

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Dermatologia i wenerologia, Endokrynologia
Pracodawca:Skinline Clinic
SKINLINE CLINIC poszukuje lekarzy do współpracy - Dermatologa, Urologa, Endokrynologa

Wynagrodzenie: % od konsultacji lub UoP - jesteśmy elastyczni

Jesteśmy placówką medyczną.

Czego oczekujemy?

• tytuł lekarza specjalisty lub rozpoczętej specjalizacji

• prawo do wykonywania zawodu

Co oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu kontrakt B2B, UZ lub UoP

• elastyczne godziny pracy, elastyczny model współpracy

• karta multisport, prywatna opieka medyczna

• praca na najnowszej klasy urządzeniach i produktach

Obowiązki:

• Konsultacje pacjentów ze szczególnym uwzględnieniem korelacji schorzeń z problemami skóry głowy

SKINLINE CLINIC to gwarancja jakości i satysfakcji. W naszej klinice spotkasz jedynie certyfikowane preparaty i urządzenia, dzięki którym możemy osiągnąć najlepsze rezultaty. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie.