Endokrynolog

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Endokrynologia
Pracodawca:MDT Medical
Szukamy lekarza endokrynologa (może być w trakcie specjalizacji) do pracy w systemie bez ograniczeń diagnostycznych narzucanych przez NFZ i placówki sieciowe.
MDT Medical nie jest siecią i nie pracuje w ramach kontraktu NFZ. Praca w Warszawie, w lokalizacji przy Dworcu Gdańskim.
Nasz priorytet to efektywna i szybka diagnoza oraz skuteczne leczenie oraz dobry i współpracujący ze sobą zespół kliniczny.
Zakres obowiązków – oferujemy ciekawą i inną niż wszędzie pracę:
• Kompleksowe spojrzenie na pacjenta
• Współpraca z zespołem – to kluczowy składnik sukcesu w medycynie
• Bardzo ważna jest umiejętność rozmowy z pacjentem
• Mile widziane języki obce i doświadczenie pracy za granicą
• Mile widziana umiejętność i chęć wykonywania USG
Oferowane warunki zatrudnienia:
• Możliwe godziny pracy do ustalenia
• Dobre warunki lokalowe i sprzętowe