Ginekolog-położnik

Miejsce pracy:Wrocław
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Położnictwo i ginekologia
Pracodawca:DCG Centrum Medyczne
W związku z ciągłym poszerzaniem działalności chętnie nawiążemy współpracę z lekarzem ginekologiem-położnikiem posiadającym certyfikat do wykonywania badań prenatalnych.

Opis stanowiska pracy:
Poszukujemy lekarzy specjalistów. Oferujemy pracę w ramach prywatnej oraz publicznej opieki zdrowotnej dla pacjentów.

Oferujemy:
- współpraca na podstawie umowy zlecenie lub kontrakt
- szerokie możliwości rozwoju
- najnowocześniejszy sprzęt
- świeżo wyremontowane gabinety
- 2 sale operacyjne do zabiegów 1 dnia
- profesjonalny zespół pielęgniarek zabiegowych
- możliwości wprowadzania nowych usług
- bardzo dużą bazę pacjentów
- budowanie marki osobistej
- wsparcie techniczne i szkolenie IT
- pracę w rodzinnej atmosferze

Zakres obowiązków:
- realizacja świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej
- diagnostyka i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną
- prowadzenie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną
- skrupulatne wypełnianie dokumentacji medycznej
- realizacja zabiegów będzie dodatkowym atutem

Wymagania:
- specjalizacja z ginekologii i położnictwa
- aktualne prawo do wykonywania zawodu
- certyfikat badań prenatalnych
- doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz empatia w kontaktach z pacjentami
- dobra organizacja pracy własnej