Thumb logo neurosphera

Lekarz psychiatra

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Psychiatria
Pracodawca:Neurosphera
W związku z rozwojem placówki Neurosphera - Centrum Neurologii, Padaczki i Psychiatrii na Ursynowie, poszukujemy lekarza psychiatry ze specjalizacją lub w trakcie specjalizacji, który będzie odpowiedzialny za diagnostykę i leczenie pacjentów z zaburzeniami psychicznymi, ze szczególnym uwzględnieniem diagnozy ADHD u osób dorosłych.

Wymagania:
Doświadczenie lub zainteresowanie diagnozowaniem i leczeniem ADHD u dorosłych.
Umiejętność prowadzenia konsultacji psychiatrycznych oraz dobierania odpowiedniej terapii.
Empatia, umiejętność pracy z pacjentem oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie od. 50% od wizyty
Nowoczesne zaplecze diagnostyczne i wsparcie zespołu specjalistów neurologów i neuropsychologów
Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach.

Zadania:
Diagnostyka i leczenie zaburzeń psychiatrycznych, w tym ADHD u dorosłych.
Przeprowadzanie konsultacji psychiatrycznych oraz współpraca z innymi specjalistami.
Monitorowanie terapii i współpraca z pacjentem w długoterminowym leczeniu.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV