Thumb bez nazwy 1

Psychiatra – Dołącz do zespołu nowoczesnej placówki PaxMenti

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Psychiatria
Pracodawca:Paxmentis
Lekarz Psychiatra – PaxMentis, Warszawa

PaxMentis to nowoczesna placówka psychiatryczna w centrum Warszawy, oferująca kompleksową opiekę nad pacjentami z różnorodnymi zaburzeniami psychicznymi. Poszukujemy doświadczonego psychiatry, który dołączy do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

Przeprowadzanie diagnoz i tworzenie indywidualnych planów terapeutycznych
Współpraca z zespołem psychologów i terapeutów
Regularne monitorowanie postępów terapii
Prowadzenie dokumentacji medycznej
Wymagania:

Specjalizacja z psychiatrii
Doświadczenie kliniczne w pracy z pacjentami psychiatrycznymi
Wysokie umiejętności interpersonalne i empatia
Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy, dostosowane do indywidualnych potrzeb
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
Możliwość rozwoju zawodowego przez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach
Wspierające środowisko pracy z nowoczesnym wyposażeniem
Autonomię w podejmowaniu decyzji terapeutycznych przy wsparciu zespołu specjalistów
Dołącz do PaxMentis i razem z nami wspieraj pacjentów w ich drodze do zdrowia psychicznego!