Astma, alergia i inne choroby atopowe

Konsylium24.pl to największy w Polsce lekarski serwis społecznościowy. Każdego dnia ponad 63000 zarejestrowanych lekarzy pomaga sobie nawzajem rozwiązywać trudne problemy kliniczne. W serwisie toczą się również żywe dyskusje etyczne i światopoglądowe związane z wykonywaniem zawodu lekarza.

Mój zatkany nos - próby odstawienia sterydów

2013-09-21 o godzinie 22:51:29

Witam wszystkich serdecznie. Mój problem przedstawia się następująco. Od małego jestem alergikiem. Będąc dzieckiem cały czas byłem chory i leczony na różne "anginy". Dopiero, gdy zostałem właściwie zdiagnozowany i włączono leczenie przeciwalergiczne, problem ciągłych przeziębień znacznie się z...

Astma, alergia i inne choroby atopowe, Otorynolaryngologia, Alergologia, J30 naczynioruchowe i uczuleniowe zapalenie (błony śluzowej) nosa | komentarzy: 27

nietoleracje pokarmowe- testy

2013-07-15 o godzinie 10:22:01

zwracam się z pytaniem czy ma ktoś z kolegów doświadczeni...

Astma, alergia i inne choroby atopowe, Choroby wewnętrzne, Gastroenterologia, Pediatria | komentarzy: 7

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij