Co i gdzie kupić?

W XXI wieku oferta towarów jest nieprawdopodobnie rozbudowana - era pustych półek i octu skończyła się. Porady na temat wyboru i zakupów sprzętu lekarskiego i innych rzeczy przydatnych w praktyce lekarskiej.

Pojemnik na płyn dezynfekcyjny

2018-05-17 o godzinie 09:21:26

Szukam dozowników na płyny dezynfekcyjne. Używane do tej pory niestety psuły si...

Co i gdzie kupić? | komentarzy: 0

Defibrylator, ekg....do pracowni testów wysiłkowych?

2018-05-08 o godzinie 18:58:10

Jaki Defibrylator wybrać do pracowni testów wysiłkowych w gabinecie prywa...

Co i gdzie kupić?, Kardiologia | komentarzy: 0

Gdzie we Wrocławiu robią mostki adhezyjne na włóknach szklanych

2018-04-20 o godzinie 08:13:42

Czy ktoś może wie gdzie we Wroc...

Co i gdzie kupić?, Stomatologia ogólna | komentarzy: 0

Fantom do samobadania piersi

2018-04-18 o godzinie 00:36:30

Cześć :) Potrzebuję zakupić jakiś sensowny fantom do nauki samobadania piersi. Fantom do położenia na stole (nie do zawieszania na klp), z wtopionymi zmianami patologicznymi. Kupiłem Lady M pakiet średni firmy Enebco i...

Co i gdzie kupić?, Onkologia kliniczna, Położnictwo i ginekologia, Radiologia i diagnostyka obrazowa, Ginekologia onkologiczna, Chirurgia ogólna, Chirurgia onkologiczna, Medycyna rodzinna | komentarzy: 1

aparat do ekg

2018-04-13 o godzinie 11:08:18

Jaki aparat do ekg wy...

Co i gdzie kupić?, Kardiologia | komentarzy: 0

w co zainwestować?

2018-04-01 o godzinie 17:14:53

Witam. Mam pytanie do bardziej doświadczonych Koleżanek i Kolegów. Mam 10 tyś. zł kapitału który mogę i chciałbym zainwestować w swój rozwój (wiem, że dla niektórych może to być mało, ale dla mnie na obecnym etapie to dość sporo pieniędzy). Od czegoś trzeba zacząć :) Co byście zrobili na moim mie...

Co i gdzie kupić?, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 40

Kupię przenośne użądzenie do eng/emg

2018-03-07 o godzinie 12:43:30

Kupię przenośne (laptop) urządzenie do badania eng/emg . Czy ktoś ma namiary lub dysponuje ...

Co i gdzie kupić?, Neurologia | komentarzy: 1

Rtg i rvg -co kupić ?

2018-03-04 o godzinie 19:38:09

Planuję zakup w/wym sprzętu, co polecacie? Skłaniam się do rvg cyfrowej bezprzewodowej,myślałam o Siro...

Co i gdzie kupić?, Stomatologia zachowawcza z endodoncją | komentarzy: 1

Parawan medyczny - jednorazowy

2018-02-28 o godzinie 16:08:34

Witam. Wiem że istnieją.. ale albo nie umiem... albo sabotaż jakiś. Nie potrafię znal...

Co i gdzie kupić? | komentarzy: 3

Aparat USG EMP G70

2018-02-20 o godzinie 12:24:39

Mam pytanie kto pracuje na apar...

Co i gdzie kupić?, Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, Radiologia i diagnostyka obrazowa | komentarzy: 0

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij