Dyskusje o lekach

Dyskusje kliniczne o działaniach terapeutycznych i niepożądanych leków, suplementów diety i innych substancji, które wpływają na nasz organizm. Wskazania, przeciwskazania, dawkowanie i interakcje.

Wybielanie zębów węglem aktywnym

2017-03-28 o godzinie 13:19:09

Czy węgiel aktywny działa wybielająco na zęby? W jaki sposób? Coraz więce...

Dyskusje o lekach, Stomatologia zachowawcza z endodoncją | komentarzy: 2

Sorion

2016-11-20 o godzinie 23:47:44

Czy słyszeliście o kremie Sorion? Daje świetne efekty w łuszczycy. Nie jest to ża...

Dyskusje o lekach, Dermatologia i wenerologia, L40 łuszczyca | komentarzy: 6

Entitis

2016-09-24 o godzinie 15:37:29

Szanowni Koledzy! Co myślicie na temat nowego probiotyku Entitis? Mam w domu ...

Dyskusje o lekach, Pediatria, Z29 potrzeba innych środków profilaktycznych | komentarzy: 4

skład balsamu Kocha

2015-03-26 o godzinie 11:15:01

Witam ,czy ktoś zna może skład recept...

Dyskusje o lekach | komentarzy: 2

Pylera i IPP

2015-01-27 o godzinie 10:59:25

Prosze pomóżcie,moj Maz nielekarz,po kolejnej(chyba 4) eradykacji dostał receptę na Pylere.Dzis zaczyna kuracje.Mam p...

Dyskusje o lekach, Gastroenterologia, B96.8 inne określone czynniki bakteryjne jako przyczyna chorób sklasyfikowanych w innych rozdziałach | komentarzy: 0

Refundacja antybiotyków

2015-01-04 o godzinie 17:52:07

Witam! Być może podobny post już się pojawił na forum, ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, więc piszę tutaj. Jak interpretować kryterium refundacji m.in. amoksycyliny z kwasem klawula...

Dyskusje o lekach, Medycyna rodzinna, Choroby płuc, Choroby wewnętrzne, J20 ostre zapalenie oskrzeli | komentarzy: 43

Dopasować leki

2014-10-20 o godzinie 20:24:23

Mam pacjenta,34-latek 100kg wagi.Od pół roku leczy się z powodu nadciśnienia.Przyjmuje obecnie Noliprel forte i dodałam mu Amlopin.Po 5mg było ok.,ale ciśnienie za wysokie.Zwiększ...

Dyskusje o lekach, Medycyna rodzinna, I10 samoistne (pierwotne) nadciśnienie | komentarzy: 7

Ocena skutecznosci Targocidu ( teikoplanina) w leczeniu zakażeń łozyska naczyniowego.

2013-10-15 o godzinie 17:32:49

Obserwuję kolejnego ( jako bliski świadek) pacjenta leczonego Targocidem z powodu zakażenia krwi ( paciorkowiec kał...

Dyskusje o lekach, Anestezjologia i intensywna terapia, Choroby zakaźne, Mikrobiologia lekarska, A41.9 posocznica, nie określona | komentarzy: 11

polineuropatia cukrzycowa - lek p/depresyjny, refundowany, kto pamięta nazwę?

2013-09-17 o godzinie 19:08:30

Niedawno widziałam nazwę tego leku, od niedawna jest refundowany w leczeniu p...

Dyskusje o lekach, Diabetologia, Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, G63.2 polineuropatia cukrzycowa | komentarzy: 5

bye bye fenoterol

2013-09-15 o godzinie 12:27:34

http://www.rynekzdrowia.pl/Serwis-Ginekologia...

Dyskusje o lekach, Położnictwo i ginekologia | komentarzy: 6

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij