Dyskusje o lekach

Dyskusje kliniczne o działaniach terapeutycznych i niepożądanych leków, suplementów diety i innych substancji, które wpływają na nasz organizm. Wskazania, przeciwskazania, dawkowanie i interakcje.

Rinogermina

2017-10-23 o godzinie 23:36:39

Czy macie już jakieś doświadczenia u dzieci z Rinogerminą? Link do informacji o prepa...

Dyskusje o lekach, Pediatria, Otorynolaryngologia dziecięca, Medycyna rodzinna | komentarzy: 12

Heviran a powiększanie ust

2017-08-17 o godzinie 00:15:03

Heviran a powiększanie ust Kilka razy zdarzyła mi się prośba od pacjentek o wypisanie heviranu ( 800), w celu profilaktyki przy powiększaniu ust. Nie jestem pewna...

Dyskusje o lekach, Medycyna rodzinna, B00 zakażenia opryszczkowe wirusem herpes /herpes simplex/ | komentarzy: 18

Rispolept a ciaza

2017-08-07 o godzinie 19:21:13

Czy mozna brac rispolept w dawce 1mg w czasie ciazy?czy ods...

Dyskusje o lekach, Psychiatria, F23 ostre i przemijające zaburzenia psychotyczne, P04.1 stan płodu i noworodka spowodowany innymi lekami stosowanymi u matki, O99.3 zaburzenia psychiczne i choroby układu nerwowego wikłające ciążę, poród i połóg | komentarzy: 1

nolicin

2017-06-30 o godzinie 16:19:17

kiedy po ilu godzinach mo...

Dyskusje o lekach, Urologia | komentarzy: 1

Wybielanie zębów węglem aktywnym

2017-03-28 o godzinie 13:19:09

Czy węgiel aktywny działa wybielająco na zęby? W jaki sposób? Coraz więce...

Dyskusje o lekach, Stomatologia zachowawcza z endodoncją | komentarzy: 5

Sorion

2016-11-20 o godzinie 23:47:44

Czy słyszeliście o kremie Sorion? Daje świetne efekty w łuszczycy. Nie jest to ża...

Dyskusje o lekach, Dermatologia i wenerologia, L40 łuszczyca | komentarzy: 6

Entitis

2016-09-24 o godzinie 15:37:29

Szanowni Koledzy! Co myślicie na temat nowego probiotyku Entitis? Mam w domu ...

Dyskusje o lekach, Pediatria, Z29 potrzeba innych środków profilaktycznych | komentarzy: 4

skład balsamu Kocha

2015-03-26 o godzinie 11:15:01

Witam ,czy ktoś zna może skład recept...

Dyskusje o lekach | komentarzy: 2

Pylera i IPP

2015-01-27 o godzinie 10:59:25

Prosze pomóżcie,moj Maz nielekarz,po kolejnej(chyba 4) eradykacji dostał receptę na Pylere.Dzis zaczyna kuracje.Mam p...

Dyskusje o lekach, Gastroenterologia, B96.8 inne określone czynniki bakteryjne jako przyczyna chorób sklasyfikowanych w innych rozdziałach | komentarzy: 0

Refundacja antybiotyków

2015-01-04 o godzinie 17:52:07

Witam! Być może podobny post już się pojawił na forum, ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, więc piszę tutaj. Jak interpretować kryterium refundacji m.in. amoksycyliny z kwasem klawula...

Dyskusje o lekach, Medycyna rodzinna, Choroby płuc, Choroby wewnętrzne, J20 ostre zapalenie oskrzeli | komentarzy: 43

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij