Dyskusje o lekach

Dyskusje kliniczne o działaniach terapeutycznych i niepożądanych leków, suplementów diety i innych substancji, które wpływają na nasz organizm. Wskazania, przeciwskazania, dawkowanie i interakcje.

Relanium w roztworze

2018-04-09 o godzinie 22:34:47

Relanium w roztworze do podawania doustnego. Mam pytanko czy podawaliscie rela...

Dyskusje o lekach, Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, Psychiatria, F10.3 zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania spowodowane użyciem alkoholu - zespół abstynencyjny | komentarzy: 23

Wytyczne Leczenia Bólu Pooperacyjnego

2018-03-04 o godzinie 07:31:23

Czy zostały już gdzieś opubli...

Dyskusje o lekach, Anestezjologia i intensywna terapia, R52 ból gdzie indziej niesklasyfikowany | komentarzy: 8

Prolia - pytanie o obiektywne kryteria refundacji

2018-01-25 o godzinie 18:11:45

Kryteria według indeksu leków na portalu mp.pl: 1. Rozpoznanie osteoporozy 2. Wiek powyżej 65 lat 3. Nietolerancja doustnych preparatów bifosfonianów. i koniec kropka. Jeśli te trzy kryteria są spełnione to według mp.pl można refun...

Dyskusje o lekach, Reumatologia, M80 osteoporoza ze złamaniem patologicznym, M81 osteoporoza bez patologicznego złamania | komentarzy: 5

Maść robiona z pirydoksyną

2017-12-11 o godzinie 22:07:49

Witam, Niestety rzadko mam z tym stycznosc, potrzebuję pomocy w napisaniu recepty na masc robioną - jako, że Reconval b6 zdaje się być wycofany, chciałam skonstruować na wzor tej masci c...

Dyskusje o lekach, Dermatologia i wenerologia, Medycyna paliatywna, Onkologia kliniczna, Radioterapia onkologiczna | komentarzy: 7

Rinogermina

2017-10-23 o godzinie 23:36:39

Czy macie już jakieś doświadczenia u dzieci z Rinogerminą? Link do informacji o prepa...

Dyskusje o lekach, Pediatria, Otorynolaryngologia dziecięca, Medycyna rodzinna | komentarzy: 14

Heviran a powiększanie ust

2017-08-17 o godzinie 00:15:03

Heviran a powiększanie ust Kilka razy zdarzyła mi się prośba od pacjentek o wypisanie heviranu ( 800), w celu profilaktyki przy powiększaniu ust. Nie jestem pewna...

Dyskusje o lekach, Medycyna rodzinna, B00 zakażenia opryszczkowe wirusem herpes /herpes simplex/ | komentarzy: 23

Rispolept a ciaza

2017-08-07 o godzinie 19:21:13

Czy mozna brac rispolept w dawce 1mg w czasie ciazy?czy ods...

Dyskusje o lekach, Psychiatria, F23 ostre i przemijające zaburzenia psychotyczne, P04.1 stan płodu i noworodka spowodowany innymi lekami stosowanymi u matki, O99.3 zaburzenia psychiczne i choroby układu nerwowego wikłające ciążę, poród i połóg | komentarzy: 9

nolicin

2017-06-30 o godzinie 16:19:17

kiedy po ilu godzinach mo...

Dyskusje o lekach, Urologia | komentarzy: 1

Wybielanie zębów węglem aktywnym

2017-03-28 o godzinie 13:19:09

Czy węgiel aktywny działa wybielająco na zęby? W jaki sposób? Coraz więce...

Dyskusje o lekach, Stomatologia zachowawcza z endodoncją | komentarzy: 5

Sorion

2016-11-20 o godzinie 23:47:44

Czy słyszeliście o kremie Sorion? Daje świetne efekty w łuszczycy. Nie jest to ża...

Dyskusje o lekach, Dermatologia i wenerologia, L40 łuszczyca | komentarzy: 6

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij