Gdzie skierować?

Na tym forum możesz zapytać gdzie pokierować pacjenta z danym schorzeniem, lub danymi objawami. Do treści można przypisać region, co znacznie ułatwia znalezienie właściwego ośrodka, lub lekarza.

TEST PETA

2017-03-23 o godzinie 17:30:54

Witam, gdzie mogę zaopatrzyć się w zestaw...

Gdzie skierować?, Periodontologia | komentarzy: 0

Gdzie w WArszawie dostać się do Urologa dziecięcego

2017-03-20 o godzinie 15:11:22

Gdzie w WArszawie...

Gdzie skierować?, Urologia dziecięca | komentarzy: 0

Laryngolog Białystok

2017-03-16 o godzinie 12:22:29

Laryngolog, Białystok Witam, czy mozecie polecić laryngologa pracującego w Białystoku. Chodzi o 60 l...

Gdzie skierować?, Otorynolaryngologia | komentarzy: 2

Hallux rigidus - gdzie zabieg

2017-03-14 o godzinie 07:43:19

Czy mogę poprosić o sugestie ośrodka do którego można się zgłosić z rozpoznaniem Hallux rigid...

Gdzie skierować?, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu | komentarzy: 1

Badanie okulistyczne w sedacji wziewnej?

2017-03-03 o godzinie 13:20:52

Witajcie, moja znajoma ma 8-letnią córkę, która ma duży lęk przed badaniem okulistycznym z porażeniem akomodacji. Boi się samego zakraplania już. W...

Gdzie skierować?, Okulistyka | komentarzy: 9

rak prostaty

2017-02-28 o godzinie 20:59:06

Szukam najlepszego w Polsce ośrodka / onk...

Gdzie skierować?, Onkologia kliniczna | komentarzy: 3

jak zrobić protezę Babci, która nie wstaje z łóżka?

2017-02-21 o godzinie 17:00:05

Dzień dobry, proszę administratora o przeniesienie postu, moje pytanie jest bowiem bardziej organizacyjne niż techniczne. Moja Babcia jest osobą leżą...

Gdzie skierować?, Protetyka stomatologiczna | komentarzy: 5

ASO

2017-02-08 o godzinie 17:26:19

ASO Proszę o pomoc jak interpretować wynik ASO powyżej 1000 u pacjentki zd...

Gdzie skierować?, Diagnostyka laboratoryjna, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 5

Choroba Takayasu u 22 latki

2017-01-28 o godzinie 22:52:52

Pacjentka jest moją znajomą. W lipcu zeszłego roku zdiagnozowano u Niej chorobę Takayasu (na podstawie badań które załączam poniżej - wraz z kartą informacyjną z pierwszego pobytu w szpitalu pozbawioną wrażliwych danych). Podczas ostatniego pobytu w szpitalu (była to połowa stycznia - pulsy z ...

Gdzie skierować?, Reumatologia, Choroby wewnętrzne, Hipertensjologia, Kardiologia, Chirurgia naczyniowa, Angiologia, M31.4 zespół łuku aorty /zespół takayasu/ | komentarzy: 8

WZW C Poszukuję kogoś kto prowadzi terapię bezinterferonową.

2017-01-25 o godzinie 16:22:46

WZW C Poszukuję kogoś kto prowadzi terapię bezinterferonową, jak jest z leczeniem przypadków stabilnych? mam na myśli kolejki, czas oczekiwania bo w naszym przypadku czas oczekiwania się bardzo ...

Gdzie skierować?, Choroby zakaźne | komentarzy: 0

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij