Gdzie skierować?

Na tym forum możesz zapytać gdzie pokierować pacjenta z danym schorzeniem, lub danymi objawami. Do treści można przypisać region, co znacznie ułatwia znalezienie właściwego ośrodka, lub lekarza.

Gdzie skierować pacjenta z boreliozą w Bydgoszczy?

2018-05-14 o godzinie 11:19:17

Zwracam się z prośbą o namiary na lekarzy i placówki w Bydgoszc...

Gdzie skierować?, Choroby zakaźne, Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, A69.2 choroba z Lyme | komentarzy: 0

gdzie mogłabym skierować moją mamę na endoprotezoplastykę stawów kolanowych?

2018-04-26 o godzinie 20:56:27

Szukam ośrodka gdzie mogłabym skierować moją mamę na endoprotezoplastykę stawów kolanowych / mieszkam n...

Gdzie skierować?, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu | komentarzy: 2

Uzaleźnienie i mania u pacjenta 23 lata, gdzie skierować?

2018-04-23 o godzinie 23:06:08

Pacjent ma 23 lata. Od 13 roku życia pogrążony w grze. Kilka awatarów. Jakieś pokaźne zasoby finansowe związane z zasobami broni postaci. Praktycznie bez realnych kontaktów. Nie wiem co było bodźcem do wyjścia z matrixa w każdym razie na jesieni ub. roku zgłosił si...

Gdzie skierować?, Psychiatria | komentarzy: 12

Witam poszykuję dobrego ortopedy i neurochirurga

2018-04-14 o godzinie 10:50:24

Witam poszykuję dobrego ortopedy i neurochirurga zajmującego się dyskopatiami w Krakowie lub okolicach, dyskopatia bez ewidentnego urazu w wywiadzie siln...

Gdzie skierować?, Neurochirurgia, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu | komentarzy: 2

biopsja mięśni

2018-04-11 o godzinie 16:00:48

bio...

Gdzie skierować?, Reumatologia, Patomorfologia | komentarzy: 2

Instytut Mikroekologii - czy to ma sens?

2018-04-10 o godzinie 14:33:23

Poszukuję informacji na temat Instytutu Mikroekologii w Poznaniu, a konkretnie zastanawiam się czy wykonywanie ofer...

Gdzie skierować?, Alergologia, Gastroenterologia, Choroby zakaźne | komentarzy: 15

Gdańsk - żylaki powrózka nasiennego

2018-04-08 o godzinie 20:35:05

Mój zięć, 34 lat, ma problemy z płodnością. W wykonanym w ten pt USG stwierdzono ...

Gdzie skierować?, Urologia, Chirurgia ogólna | komentarzy: 0

Guz do usunięcia

2018-03-23 o godzinie 16:58:05

Dzień dobry, poszukiwany jest sprawny operator do usunięcia guza slinianki pr...

Gdzie skierować?, Chirurgia szczękowo-twarzowa | komentarzy: 4

Guz ślinianki przyusznej do usuniecia

2018-03-23 o godzinie 11:57:52

Dzień dobry, poszukiwany jest sprawny operator do usunięcia guza slinianki prz...

Gdzie skierować?, Otorynolaryngologia | komentarzy: 1

Sosnowiec szaniewski

2018-03-17 o godzinie 22:25:39

Sosno...

Gdzie skierować? | komentarzy: 2

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij