Gdzie skierować?

Na tym forum możesz zapytać gdzie pokierować pacjenta z danym schorzeniem, lub danymi objawami. Do treści można przypisać region, co znacznie ułatwia znalezienie właściwego ośrodka, lub lekarza.

Operacja przegrody nosowej dla mojej siostry - Warszawa.

2018-01-17 o godzinie 23:14:23

Operacja przegrody nosowej dla mojej siostry - Warszawa. Przewlekłe zapalenie zatok, ostatnio częste zaostrzenia od grudnia prawie non-stop na antybiotykach, przegroda...

Gdzie skierować?, Otorynolaryngologia | komentarzy: 0

Co zrobić z podejrzeniem ropnia okolomigdalkowego w piątek?

2018-01-05 o godzinie 13:17:04

Co zrobić z podejrzeniem ropn...

Gdzie skierować?, Medycyna rodzinna, Choroby wewnętrzne, Otorynolaryngologia, Otorynolaryngologia dziecięca, Pediatria | komentarzy: 24

U mojej 1,5 rocznej pacjentki zdiagnozowano zacmę

2018-01-04 o godzinie 13:01:17

Witam zdiagnozowano u mojej 1,...

Gdzie skierować?, Okulistyka, H26.0 zaćma dziecięca, młodzieńcza i przedstarcza | komentarzy: 5

Poszukuję sprawdzonego ortodonty we Wrocławiu lub Kielcach lub Lublinie i okolicach

2017-12-16 o godzinie 15:09:45

Dzień dobry Pilnie poszukuję sprawdzonych ortodontów dla moich dzieci we Wro...

Gdzie skierować?, Stomatologia ogólna | komentarzy: 3

Przezskórne zamknięcie ASD

2017-12-15 o godzinie 10:40:52

ASD. Pro familia. Mężczyzna, lat 40, stan po udarze niedokrwiennym w październiku br.,w wykonanych badaniach : migotanie przedsionków, badanie TEE ujawniło ASD - otrzymał skierowanie na przezskórne zamknięcie ubytku. Czy orientujecie się jaki jest czas oczekiwania na taki zabieg oraz czy potrzebn...

Gdzie skierować?, Kardiologia, Kardiochirurgia | komentarzy: 17

PEG w Krakowie

2017-12-03 o godzinie 20:24:18

Gdzie skierować pacjenta celem wykonania PEGa w Krakowie? Pacjent jest pensjonariuszem ZOL. Czy ktos się orient...

Gdzie skierować? | komentarzy: 10

CMV

2017-11-08 o godzinie 23:31:54

Poszukuję lekarza zakaźnika celem porady odnośnie zakażenia wirusem cytomeg...

Gdzie skierować?, Choroby zakaźne | komentarzy: 0

dysplazja włóknista kości piszczelowej

2017-11-06 o godzinie 10:02:30

Witam czy moglibyście Państwo polecić lekarza/klinikę gdzie można zdiagnozować podejrzenie dysplazji włóknistej...

Gdzie skierować?, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu, M85.0 dysplazja włóknista (pojedynczej kości), D16 nowotwory niezłośliwe kości i chrząstek stawowych | komentarzy: 16

Echo serca u dziecka

2017-10-25 o godzinie 20:50:06

Muszę u syna 12 lat wykonać echo serca. Możecie kogoś polecić w Wa...

Gdzie skierować?, Kardiologia dziecięca, Pediatria | komentarzy: 4

Urologia `jednego dnia` rejon Rybnik - Katowice?

2017-10-15 o godzinie 15:35:57

Urologia `jedne...

Gdzie skierować?, Urologia | komentarzy: 1

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij