Izby Lekarskie

Każdy lekarz musi być członkiem samorządu lekarskiej. Tutaj znajdziesz dyskusje na temat Izb Lekarskich, wyborów do Izb Lekarskich oraz różnych zagadnień związanych z funkcjonowaniem tej instytucji.

Kaja Godek wystąpi pod patronatem izby lekarskiej.

2018-04-07 o godzinie 13:40:09

http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,23236927,kaja-godek-wystapi-pod-patronatem-izby-lekarskiej-to-jak-spiewac.html "Bydgoskie Dni Bioetyczne, które po interwencji partii Razem zostały odwołane na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, odbędą się - pod patronatem Bydgoski...

Izby Lekarskie | komentarzy: 5

RZECZNIK odpowiedzielnosci...

2018-03-25 o godzinie 22:14:19

RZECZNIK od...

Izby Lekarskie | komentarzy: 2

Nowe - elektroniczne PWZ ?

2018-03-14 o godzinie 17:43:08

Witam uprzejmie! W ostatniej "izbowej" gazecie napotkałem informację o zbliżającej się konieczności wymiany PWZ z dotychczasowego na elektronicznie. W tejże informacji wzmiank...

Izby Lekarskie | komentarzy: 2

Przynależność do izb lekarskich

2018-02-21 o godzinie 20:02:42

czy przynależność do izby lekarskiej jest obowiązkowa...

Izby Lekarskie | komentarzy: 41

Izby Lekarskie

2017-11-23 o godzinie 11:40:00

Odwieczny temat - Izby Lekarskie. Jestem biegłym sądowym od kilku kadencji, / ponad 20 lat /, emerytem. Specjalistą chirurgii ogólnej. W tym roku Izba lekarska w Olsztynie -prezes Marek Zabłocki - nie " udzieliła mi rekomendacji" na dalsze pełnienie tej funkcji, ponieważ nie zebrałem " punktów ...

Izby Lekarskie, Medycyna sądowa | komentarzy: 0

Czyżby Izbom Lekarskim brakowało pieniędzy ?

2017-08-07 o godzinie 08:29:54

Lekarze zarejestrowani w Śląskiej Izbie Lekarskiej razem z wezwaniem do spłacenia zaległych składek dostają wezwanie na przesłuchanie przed rzecznikiem odpowiedzialności zawodowej. Chodzi o art. 59 kodeksu etyki lekarskiej, który mówi, że „lekarze powinni solidarnie wspierać dział...

Izby Lekarskie | komentarzy: 9

Ubezpieczenia izbowe

2017-04-19 o godzinie 20:12:58

Podobno Izba Lekarska w ramach składki nas może ubezpieczyć.Mam wprawdzie polisę na NZOZ,...

Izby Lekarskie | komentarzy: 4

SKŁADKA NA IZBĘ W TRAKCIE URLOPU MACIERZYŃSKIEGO

2017-02-15 o godzinie 13:29:45

Na stronie DIL widnieje taka informacja: "Obowiązek opłacania składek członkowskich na urlopie macierzyńskim oraz zwolnieniu lekarskim Dolnośląska Izba Lekarska uprzejmie informuje, że zgodnie z §3 pkt. 3 Uchwały Nr 27/14/VII Naczelnej Rady Lekarskiej z dnia 5 września 2014r. w sprawie wysokośc...

Izby Lekarskie | komentarzy: 3

Doświadczenia z sądu lekarskiego

2017-01-26 o godzinie 19:14:27

Sąd lekarski- wrażenia, d...

Izby Lekarskie | komentarzy: 1

List do OIL - czyli trzeba walczyc o prawach...

2016-12-15 o godzinie 16:37:04

Drodzy koledzy lekarze - nie jestem Polakiem chociaz pracuje tutaj, wiec prosze wybaczyc bledy ortograficzne/gramatyczne itd. Jestem tez prawnikiem i trudno mi rozumiec, dlaczego tutaj musimy sie stosowac do KEL a nie do Konstytucji RP lub do Europejskiej Konwencji Praw Czlowieka (EKPC), ktore...

Izby Lekarskie | komentarzy: 118

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij