Laktacja i żywienie niemowląt

Zalecenia zmieniają się szybko, rośnie częstość występowania alergii pokarmowych - koszmar rodzica. Opiekunem forum jest dr Magdalena Gratzke.

Kategorie bezpieczeństwa leków podczas karmienia piersią

2013-12-06 o godzinie 09:52:17

Karmię piersią mojego Synka, jednocześnie dowiedziałam się, że jestem chora i będę musiała przez szereg m-cy przyjmować wiele leków, gł. antybiotyków. Bardzo ograniczam karmienie, na razie zdecydowałam się...

Laktacja i żywienie niemowląt, Medycyna rodzinna, Choroby wewnętrzne, Choroby zakaźne, A69.2 choroba z Lyme | komentarzy: 14

Brak apetytu u 3 miesięcznego dziecka

2013-09-04 o godzinie 21:48:55

Witam! Proszę o pomoc, sprawa dotyczy mojego synka.Mały urodzony w 35 Hbd, Apgar 8 pkt z wrodzoną niewydolnością nerek ( zastawka cewki tylnej).Apetyt dobry od początku, uczył się ssać z dobrym skutkiem, przybierał na masie bardzo ładnie mimo choroby podstawowej. W Oddziale Patologii Noworodka w...

Laktacja i żywienie niemowląt, Medycyna rodzinna, Pediatria, K21 zarzucanie (refluks) żołądkowo-przełykowe | komentarzy: 1

śluz w kale

2013-09-03 o godzinie 21:29:12

Witam, mam problem dotyczący mojego synka, aktualnie ma 3 miesiące. Dziecko z CI, PI,40 tc, SN, waga ur. 3110g, Apgar 10, u mnie choroba Hashimoto, dokarmiany mlekiem modyfikowanym HIPP Combiotic HA (aktualnie przeważa już niestety karmienie MM). Problem polega na tym że od około 3 tyg oddaje ...

Laktacja i żywienie niemowląt, Pediatria, K Choroby układu trawiennego, R19.5 inne zaburzenia oddawania stolca, R63.3 trudności w karmieniu i nieprawidłowe karmienie, P92 zaburzenie odżywiania noworodka | komentarzy: 3

zachłystywanie, ulewanie

2013-09-02 o godzinie 07:41:42

Mam problem z wlasnym dzieckiem. Ma dopiero miesiac a od poczatku mamy problem z jedzeniem. Nie dosc ze synek jest bardzo lapczywy to jeszcze za kazdym karmieniem czy to z butelki czy z piersi zachlystuje sie mlekiem , robi sie czerwony i nie moze oddychac. Przeginam go wtedy do przodu i pukam l...

Laktacja i żywienie niemowląt, Pediatria, P92.1 ulewanie i przeżuwanie pokarmu u noworodka | komentarzy: 15

suplementacja vit D3 u niemowląt

2013-08-27 o godzinie 21:27:58

Proszę o podzielenie się doświadczeniem związanym z suplementacją vit D3 u niemowląt karmionych mlekiem modyfikowanym. Czy jeśli 7 miesięcznemu dziecku karmionych mlekiem modyfikowanym zleciłam 1 kroplę Devikapu to może dojść do przedawkowania witaminy?( wg...

Laktacja i żywienie niemowląt, Pediatria, E55 niedobór witaminy d | komentarzy: 7

Radź sobie sama, matko. Czy lekarze wspierają karmienie piersią?

2013-08-19 o godzinie 11:35:05

http://dziecisawazne.pl/radz-so...

Laktacja i żywienie niemowląt | komentarzy: 8

Jak długo stosować mieszankę bezlaktozową?

2013-08-11 o godzinie 08:32:27

Dziecko od urodzenia karmione piersią. W wieku 1,5 miesiąca rozpoznana nietolerancja laktozy (cukry redukujące w kale)- zalecenie 3x dziennie Nutramigen i Delicol, po 2 tygodniach już na samej piersi z Delicolem i czasami dokarmiane Enfamil-O-lac, od 5,5 miesiąca całkowicie na Enfamilu-O-lac....

Laktacja i żywienie niemowląt, Medycyna rodzinna, E73 nietolerancja laktozy | komentarzy: 1

Laktacyjny leksykon leków

2013-07-05 o godzinie 09:48:19

http://www.kobiety.med.pl/cnol/index.php?option=com_content&view=article&id=131&Itemid=49&lang=pl Co o tym m...

Laktacja i żywienie niemowląt | komentarzy: 2

ilosc wit.D3

2013-06-02 o godzinie 15:25:31

Ile podawać wit.D rocznej córeczce,którą karmie piersią i dodatkowo p...

Laktacja i żywienie niemowląt, Pediatria, Z29.8 inne określone środki profilaktyczne, Z71.3 porada i nadzór dietetyczny | komentarzy: 17

żywienie dzieci urodzonych przedwcześnie- jak korygować?

2013-05-29 o godzinie 20:20:43

Proszę o podpowiedź: dziewczynka 9 miesięcy obecnie,ale wcześniak z 29 Hbd. Rozszerzanie diety ...

Laktacja i żywienie niemowląt, Pediatria, P07 zaburzenia związane z krótkim czasem trwania ciąży i niskiej urodzeniowej masie ciała, niesklasyfikowane gdzie indziej, Z71.3 porada i nadzór dietetyczny | komentarzy: 5

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij