Lekarze menedżerowie

Przedsiębiorczy i lekarz - te dwa słowa często łączą się ze sobą. Porady związane z prowadzeniem własnej praktyki lekaskiej, z zarządzaniem i kierowaniem gabinetem, przychodnią lekarską.

"MZ prezentuje nowe standardy organizacyjne opieki okołoporodowej"

2018-04-18 o godzinie 13:43:38

Zastanawiam się czy to nie kolejna próba dołożenia obowiązków i odpowiedzialności lekarzom a zwłaszcza położnym. Fakt , że o jakiejś czynn...

Lekarze menedżerowie, Położnictwo i ginekologia | komentarzy: 2

traktowanie lekarzy, lojalki i.t.d

2018-04-17 o godzinie 13:41:07

Pojawiają się różne pomysły odpracowywania rezydentury, szkoleń, przywiązania lekarza do 1 miejsca pracy i.t.d. Wczoraj poszłam do sklepu, pod sklepikiem siedzi gromadka osób w wieku młodym i średnim (20-50) i rozmawia o swoich doświadczeniach z pracy. Dzie...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 3

Gabinet dr Widget

2018-04-14 o godzinie 15:04:17

Czy ktoś z drogich forumowiczów korzysta z Gabine...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 1

Windows 10

2018-04-13 o godzinie 16:17:33

Kupując Windows 10 kupujesz licen...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 6

Prywatny Ośrodek psychoterapeutyczny a praktyka lekarska

2018-04-12 o godzinie 21:28:43

Zaczynam wspołpracę z Ośrodkiem, w którym głównym zagadnieniem jest praca z pacjentem oparta na psychoterapii. Ośrodek prywatny. W ramach tego ośrodka mam konsultować pacjentów tam zapisanych oraz przyjmować własnych pod "szyldem" tej placówki. Mam kilka wą...

Lekarze menedżerowie, Psychiatria | komentarzy: 1

Nazwa DG

2018-04-11 o godzinie 11:37:27

Witajcie, czy są jakieś "izbowe" wymogi odnośnie nazwy działalności gospodarczej, która jest praktyką lekarską? Pytam, bo chciałbym robić też pod tą działalnością "nie-lekarskie" rzeczy i nazwa "Praktyka Dentystyczna Imię Nazwisko" nie pasuje do...

Iść do pracy jako specjalista w poradni czy próbować założyć swoją?

2018-04-09 o godzinie 17:12:02

Dylemat jak w tytule posta. Czy warto wystartować w konkursie i mieć "swoją" poradnię, czy też po prostu znaleźć inną w pobliżu...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 23

RODO - Koszty

2018-04-02 o godzinie 18:42:40

Czy ktoś już policzył koszty RODO dla praktyki ? https://www.csioz.gov.pl/...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 144

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska-jaki rodzaj ?

2018-03-30 o godzinie 17:31:45

Proszę o radę. Jaki rodzaj wybrać jeżeli w najbliższym czasie nie będę miała własnego gabinetu a działalność leczniczą mam zamiar wykonywać w poradni (sieciówka)? czy to ma być indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska wyłą...

Czy odliczacie składki izbowe od dochodu?

2018-03-19 o godzinie 15:33:02

Pytanie do tych, co wyłącznie na działalności gospodarczej: Czy odliczacie składki na Izbę Lekarską od przychodu? Żona będąca architektem i płacąca składki na sw...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 60

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij