Lekarze menedżerowie

Przedsiębiorczy i lekarz - te dwa słowa często łączą się ze sobą. Porady związane z prowadzeniem własnej praktyki lekaskiej, z zarządzaniem i kierowaniem gabinetem, przychodnią lekarską.

podmiot leczniczy, delegowanie pracownika

2017-03-23 o godzinie 02:06:52

Własny podmiot leczniczy i oddelegowanie pracownika. Z różnych względów życiowych, nie mogę założyć jednoosobowej działalności gospodarczej i tym samym indywidualnej praktyki lekarskiej. Niemniej jednak myślę o konstrukcji założenia spółki zoo-spółki komandytowej i zarejestrowania jej jako podmi...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 0

Procedura kontroli wewnętrznej:((((

2017-03-13 o godzinie 09:47:12

HI,mam dokumentację prowadzenia kontroli wew,...

Lekarze menedżerowie, Stomatologia ogólna | komentarzy: 10

Lepsi i gorsi lekarze

2017-03-09 o godzinie 23:33:47

Zauważyłam, że na konsylium wsród lekarzy jest ogromna przepaść jeśli chodzi o zarobki. Jest tutaj pewna grupa tzw.lepszych, którzy wysmiewają się i nie moga zrozumieć jak lekarz może zarabiać 2, 3 tyś na cały etat w szpitalu. Sami chwalą się zarobkami rzędu kilku tyś dziennie ( za prywatne zabi...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 361

Minister Zdrowia Obwieszcza

2017-03-02 o godzinie 21:25:44

Koszt zakupu 2 opakowań (28 tabletkowych) IPP tabl. dojelitowe (40mg) wynosi 27.50 zł w systemie refundacyjnym 50%. Drugie 50% kosztu zakupu pokrywa podatnik. Koszt zakupu 1 opakowania (...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 3

gabinet usg - pytania początkującej

2017-02-10 o godzinie 18:50:27

Kochani, od pewnego czasu nieśmiało krążą mi po głowie myśli o własnej działalności. Pojęcie moje o przesiębiorczości jakiejkolwiek jest na razie żenująco niskie, więc wybaczcie, jeśli pytania będą w Waszym odczuciu prymitywne. Od ok. 2 lat robię w swoim POZ usg - podstawa w medycynie rodzinnej...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 5

Preferencyjny zus po rezydenturze u byłego pracodawcy.

2017-01-27 o godzinie 14:21:12

Witam . Czy ktoś płaci preferencyjne składki zus po rezydenturze, mimo,że pracuje u byłego pracodawc...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 9

Symulacja 60/40. Jak splajtuje bank.

2017-01-27 o godzinie 07:08:34

Zbiór 500 zdarzeń miesięcznie. Wartość zdarzenia - 40zł. Przychód miesięczny - 20 k.( 20 dni roboczych , 1k/roboczodzień). Zbiór 250 zdarzeń miesięcznie . Wartość zdarzenia - 60 zł. Przychód miesięczny - 15 k. ...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 2

Własna działalność

2017-01-18 o godzinie 15:19:44

Witam, jestem lekarzem w trakcie specjalizacji, noszę się z zamiarem zało...

Lekarze menedżerowie, Zdrowie publiczne | komentarzy: 11

NFZ chce ode mnie pełnomocnictwa za oświadczenie matki o ubezpieczeniu pełnoletniej córki

2017-01-08 o godzinie 20:49:58

Prawie 4 lata temu uległa rozwiązaniu moja umowa z NFZ. Latem 2016 (po ponad 3 latach od zrealizowania wizyt) otrzymałam pismo z NFZ, w którym poproszono mnie o przesłanie za łącznie 5 wizyt oświadczeń pacjentki X , że jest ubezpieczona - ewuś wyświetlał na czerwono, dziewczyna zgłoszona do ubezp...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 15

Podnajem gabinetu na godziny (spiro, doppler, itp.)

2017-01-03 o godzinie 20:19:56

Ile wziąć za udostępnienie gabinetu dla "dopplerowców" i in. optyków? Ja udostępniam rejestrację (zapis...

Lekarze menedżerowie | komentarzy: 0

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij