Lekarze o polityce

Konserwatywny, liberalny, lewicowy, prawicowy? Forum poświęcone lekarskim dyskusjom o polityce. Zapraszamy do dyskusji wszystkich lekarzy - zwolenników wszystkich opcji politycznych i poglądów.

Wybuch w centropłacie.

2018-04-11 o godzinie 15:30:08

Macierewicz mówi o wybuchu w ...

Lekarze o polityce | komentarzy: 18

Sprawa Skripala - antyrosyjska prowokacja grubymi nićmi szyta ?

2018-03-22 o godzinie 02:34:39

Po pierwsze - skąd wiadomo, czym otruto Skripala i jego córkę? Po drugie - skąd wiadomo, że W OGÓLE ich otruto? Jeśli przyjąć, że ich faktycznie otruto - jak dostarczono truciznę? Jak ją przeszmuglowano przez granicę? Gdyby trucizna była w walizce Julii Skripal, zatrułaby się Julia Skripal, ...

Lekarze o polityce | komentarzy: 172

Nagroda im. Pawła Włodkowica dla prof. Thomasa Buergenthala

2018-03-13 o godzinie 06:44:35

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/nagroda-im-pawla-wlodkowica-dla-prof-thomasa-buergenthala-galeria Patron Nagrody im. Pawła Włodkowica Paweł Włodkowic (urodzony ok. 1370 r., zmarł w 1435 r.) - uczony, pisarz religijny i polityczny, obrońca interesów Polski w sporach z Krzyżakami. Był rekto...

Lekarze o polityce | komentarzy: 0

HIAG

2018-02-21 o godzinie 06:59:36

HIAG (niem: Hilfsgemeinschaft auf Gegenseitigkeit der Angehörigen der ehemaligen Waffen-SS, dosłownie „Stowarzyszenie Samopomocy Byłych Członków Waffen-SS”) – organizacja byłych członków Waffen-SS, działająca w latach 1951-1992. Podstawy organizacyjne i kadrowe dla HIAG stworzyła organizacja N...

Lekarze o polityce | komentarzy: 5

Dlaczego 4,6% na ochronę zdrowia?

2018-02-14 o godzinie 03:06:59

Poszukajmy, gdzie mozna znaleźć oszczędności, których nie chce ...

Lekarze o polityce | komentarzy: 0

Żołnierze wyklęci

2018-01-31 o godzinie 12:00:39

Byłem niedawno na wyprawie terenówką w okolicach Ostrowca. Piękne krajobrazy. Piękne widoki. Zgubiłem się w lasach w pobliżu Ćmielowa. Skorzystałem z navi. Na mapie ukazał się pobliski wąwóz i jakieś dziwne zabudowania. Pojechałem tam. W środku lasu natrafiłem na dziwny, mroczny, opuszczony budy...

Lekarze o polityce | komentarzy: 51

Ośrodek Monitorowania Zachowań Przesadnych, Absurdalnych i Represyjnych

2018-01-25 o godzinie 14:43:39

Koleżanki i koledzy, Dochodzą mnie słuchy o coraz częstszych przypadkach karania ludzi za samo wyrażanie poglądów. Ponieważ takie pojmowanie kar uważam za rażąco sprzeczne z elementarną przyzwoitością i zdrowym rozsądkiem, jestem zdecydowany stanowczo przeciwstawić się temu zjawisku - wraz z t...

Lekarze o polityce | komentarzy: 65

"...ORKIESTRA GRA..."

2018-01-15 o godzinie 07:01:21

Wszyscy się tak cieszą, że Orkiestra Świątecznej Pomocy gra, a ja ciągle jakoś uważam, że to powinno odbywać się na czarno, w żał...

Lekarze o polityce | komentarzy: 16

Życzenia noworoczne.

2017-12-27 o godzinie 17:09:28

Życzę wszystkim lekarzom w Polsce,aby w koń...

Lekarze o polityce | komentarzy: 18

Expose Morawieckiego

2017-12-12 o godzinie 17:36:49

W temacie ochrony zdrowia" zrobimy podobn...

Lekarze o polityce | komentarzy: 8

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij