Lekarze POZ

Sytuacje, z którymi na co dzień spotyka się lekarz pracujący w przychodni/ gabinecie podstawowej opieki zdrowotnej. Forum obejmuje również zagadnienia dotyczące nocnej i świątecznej opieki lekarskiej.

Szukam POZ w woj.pomorskim z akredytacją dla Medycyny Rodzinnej

2018-07-13 o godzinie 12:09:58

Dzień dobry. Kończę staż w październiku i poszukuję dla siebie miejsca gdzie mogłabym otworzyć specjalizację z Medycyny Rodzinnej. Proszę bardziej doświadczonych kolegów o wskazówki gdzie warto/nie warto, może ktoś z Was ma informację o przychodni, gdzie chętnie przyjmą młodą lekarkę. Zależ...

Lekarze POZ, Medycyna rodzinna | komentarzy: 0

Praca dla rodzinnej/rodzinnego

2018-07-13 o godzinie 00:12:47

W małej,miłej i przyjemnej przychodni w Nakle nad Notecią, ...

Lekarze POZ, Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, Pediatria | komentarzy: 4

powrót na działalność

2018-07-11 o godzinie 09:24:29

Witajcie! po kilkuletniej przerwie wracam do pracy w ramach działalności gospodarczej. Będę pracować w POZ, czy musze się zaopatrzyć ...

Lekarze POZ | komentarzy: 12

Kwalifikacja do klasy sportowej

2018-07-07 o godzinie 21:13:46

Czy można przeprowadzić pozytywną kwalifikację dzieck...

Lekarze POZ | komentarzy: 23

Czas pracy pielęgn. w POZ

2018-07-05 o godzinie 11:17:39

- od 8 do 18tej? Dotąd nie zastanawiałem się... ale jest okres urlopowy... czy pielę...

Lekarze POZ | komentarzy: 12

Zastępstwo w POZ

2018-07-04 o godzinie 19:03:15

Witam, jestem lekarzem rodzinnym pracującym na umowę o pracę (cały etat) w przychodni. Kilka dni temu zostałam poproszona, o to, aby w ramach umowy zlecenia zastąpić lekarkę w innej przychodni przez kilka godzin dziennie. Zgodziłam się, ale niestety okazalo się dzisiaj, że NFZ nie przyznał mi n...

Lekarze POZ, Medycyna rodzinna | komentarzy: 16

RODO, ochrona danych i sanepid w roli głównej

2018-07-02 o godzinie 16:58:38

Sanepid uparł się, że chce zgłoszenia osób odmawiających szczepień na takim druku. Mam duze wątpliwości co do ostatniego pkt na 1. stronie cz...

Lekarze POZ, Medycyna rodzinna, Pediatria, Choroby zakaźne | komentarzy: 40

Witam . Minęło ok. 8...

2018-06-29 o godzinie 17:04:03

Witam . Minęło ok. 8 miesięcy od poprzedniego postu na ten temat. Myślę , że przez...

Lekarze POZ | komentarzy: 10

Niektóre POZ-ty niejako...

2018-06-29 o godzinie 12:12:05

Niektóre POZ-ty niejako ,,wymuszają" wypisywanie i podpisywanie powtórek recept przez pielęgniarki. Wiąże s...

Lekarze POZ, Medycyna rodzinna | komentarzy: 35

Bez porozumienia ws....

2018-06-28 o godzinie 14:39:24

Bez porozumienia ws. środków na POZ Udostępnij: Oceń: (5.00/5 z 1 ocen) zobacz komentarze 27.06.2018 Małgorzata Solecka Kurier MP NFZ nie przeznaczy większych środków na podstawową opiekę z...

Lekarze POZ | komentarzy: 1

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij