Lekarze POZ

Sytuacje, z którymi na co dzień spotyka się lekarz pracujący w przychodni/ gabinecie podstawowej opieki zdrowotnej. Forum obejmuje również zagadnienia dotyczące nocnej i świątecznej opieki lekarskiej.

Czy za nieuzasadnione wezwania lekarza POZ, pacjent moze zostac obciazony finansowo?

2018-01-15 o godzinie 12:39:00

Czy za nieuzasadnione wezwania lekarza PO...

Lekarze POZ | komentarzy: 21

Inhalatory

2018-01-11 o godzinie 15:38:53

Witam serdecznie. Czy mógłby ktoś polecić dobry inhalator dla populacji dziecięcej. Na co kon...

Lekarze POZ, Pediatria | komentarzy: 2

Vitamina K u nowordków nowe wytyczne

2018-01-04 o godzinie 18:10:52

Jakie są nowe wytyczne profilaktyki krwawienia a niedoboru witaminy K u n...

Lekarze POZ, Pediatria | komentarzy: 3

rejetracja głosu w rejestracji

2018-01-04 o godzinie 13:09:48

Chciałbym wprowadzić rejestrację rozmów pacjentów z rejstratorkami ,(przy okienku)...

Lekarze POZ | komentarzy: 0

Podawanie Metotreksatu w POZ? jak postępujecie...

2018-01-03 o godzinie 16:51:52

Przychodzi pacjentka z prośbą o podanie Metotreksatu. Wcześniej otrzymała go jeden czy dwa razy w Poradni Reumatologicznej przyszpitalnej, która jest w stosunku do niej po drugiej stronie miasta, ma problemy z chodzeniem, dziecko niepełnosprawne. W Poradni powiedzieli, że "niech zapyta w POZ, to ...

Lekarze POZ, Medycyna rodzinna, Choroby wewnętrzne, Reumatologia | komentarzy: 8

Kto nie dostosował-wykreślony z listy podmiotów leczniczych!

2017-12-27 o godzinie 19:29:16

Takie pisemko rozsyła...

Lekarze POZ | komentarzy: 14

wystawianie karty zgonu po odstąpieniu prokuratora od czynności

2017-12-27 o godzinie 13:58:34

mam pytanie odnośnie stwierdzenia zgonu. miałem sytuację, że na dyżurze w NPL dostałem wezwany przez policję do mieszkania gdzie znaleziono zwłoki mężczyzny. po przybyciu miałem wątpliwości czy nie było udziału osób trzecich więc wstawiłem tylko zaświadc...

Lekarze POZ | komentarzy: 19

Kurs z medycyny rodzinnej dla poz

2017-12-21 o godzinie 16:13:11

Kurs z medycyny rodzinnej dla POZ. ...

Lekarze POZ | komentarzy: 2

Lekarz pod nadzorem

2017-12-14 o godzinie 23:09:11

Drodzy koledzy Jestem lekarzem bez specjalizacji . Pacuje w Poz trzy lata " pod tzw. nadzorem " Mam 7 letnie doswiadczenie w pracy w przychodni. Noszę się ...

Lekarze POZ | komentarzy: 2

ZLA na męża jako opieka nad chorym dzieckiem. Czy można?

2017-12-11 o godzinie 23:26:30

W domu dziecko lat 6 z gorączka od dziś. Stan ogólny dobry. Gorączka ustępuje po lekach. Poza tym bez dolegliwości. Jestem w trakcie specjalizacji z położnictwa. Mam zarejestrowana Indywidua...

Lekarze POZ | komentarzy: 14

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij