Lekarze stażyści

Zagadnienia istotne dla każdego lekarza stażysty. Problemy prawne, kadrowe, finansowe i socjalne. Dyskusje i porady związane z odbywaniem lekarskiego stażu podyplomowego.

4 tygodnie zwolnienia lekarskiego na stażu podyplomowym

2017-07-17 o godzinie 22:19:55

Wiem że zgodnie ze zmianą przepisów od kilku lat każdy dzień zwolnienia lekarskiego przedłuża staż podyplomowy. Planowo staż powinnam zakończyć 31 października. Niestety w związku z niedawnym złamaniem nogi, przez ok. miesiąc będę ...

Lekarze stażyści | komentarzy: 0

Medycyna rodzinna - woj. świętokrzyskie

2017-07-06 o godzinie 20:34:58

Medycyna rodzinna Czy możecie polecić jakiś miejsce z dostępnych w woj świętokrzyskim do rozpoczęcia specjalizacji z medycyny rodzin...

Lekarze stażyści, Medycyna rodzinna | komentarzy: 0

Staż w Łodzi - który szpital wybrać?

2017-06-29 o godzinie 11:10:47

Dzień dobry, Jestem w trakcie wyboru placówki do odbycia stażu na terenie Łodzi. Który szpital warto wybrać? Gdzie można się dużo nauczyć i jest przyjemna atmosfera? Szpitale, z którymi można zawrzeć umowę od października 201...

Lekarze stażyści | komentarzy: 4

przedłużenie staży cząstkowych

2017-06-19 o godzinie 15:26:19

czy kursy cząstkowe tj. kurs z HIV i ratunkowej przedłuża czas stażu na danym oddziale? p...

Lekarze stażyści | komentarzy: 1

Staż lub praca

2017-06-03 o godzinie 14:47:27

Niepubliczny NOZ w Ustroniu Morskim/Kołobrzeg, nowocześnie wyposażony, m.in. w kilka stanowisk pracy, rtg z radiowizjografią, itp. oferuje staż podyplomowy lub zatrudni stomatologa. Możliwość rozwoju w kierunku stomatologii ogólnej, endodoncji, protetyki, chirurgii. Posiadamy bardzo obszerną bazę...

Lekarze stażyści, Stomatologia ogólna | komentarzy: 0

Ciąża pod koniec stażu a PWZ

2017-04-21 o godzinie 16:04:22

Mam pytanie - koleżanka niedawno zaszła w ciążę, jesteśmy obecnie na stażu, który kończy się w połowie września. Ma zamiar dokończyć staże cząstkowe i nie iść na zwolnienie lekarskie (w ok 5-6 miesiacu powinna dać radę). O ile mi wiadomo to szpital ma obowiazek przedłużyć umowę do dnia porodu - k...

Lekarze stażyści | komentarzy: 8

Neonatologia - pytanie o specjalizajcę

2017-04-20 o godzinie 17:53:10

Witam, szukam informacji od kogoś, kto robi specjalizację z neonatologii w tryb...

Lekarze stażyści, Neonatologia, Pediatria | komentarzy: 3

Praca na Oddziale Wewnętrznym!

2017-04-05 o godzinie 15:44:23

Zapraszam do rozpoczęcia specjalizacji z interny na Oddziale Wewnętrznym B w Nysie:) (woj. opolskie) Profil Szpita...

Lekarze stażyści | komentarzy: 0

Psychiatria dziecięca- gdzie w PL podjąc speckalizacje?

2017-04-01 o godzinie 18:50:11

jak w tytule. Gdzie polecacie...

Lekarze stażyści, Psychiatria dzieci i młodzieży | komentarzy: 0

Zwrot pieniędzy za dojazdy na staż cząstkowy

2017-03-18 o godzinie 20:00:40

Mam pytanie odnośnie zwrotu pieniędzy za dojazdy na staż cząstkowy. Otóż mój szpital oferuje zwrot jedynie za dojazd komunikacją miejską - z powodu mojego miejsca zamieszkania jest to...

Lekarze stażyści | komentarzy: 2

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij