Lekarze stażyści

Zagadnienia istotne dla każdego lekarza stażysty. Problemy prawne, kadrowe, finansowe i socjalne. Dyskusje i porady związane z odbywaniem lekarskiego stażu podyplomowego.

Ciąża pod koniec stażu a PWZ

2017-04-21 o godzinie 16:04:22

Mam pytanie - koleżanka niedawno zaszła w ciążę, jesteśmy obecnie na stażu, który kończy się w połowie września. Ma zamiar dokończyć staże cząstkowe i nie iść na zwolnienie lekarskie (w ok 5-6 miesiacu powinna dać radę). O ile mi wiadomo to szpital ma obowiazek przedłużyć umowę do dnia porodu - k...

Lekarze stażyści | komentarzy: 5

Neonatologia - pytanie o specjalizajcę

2017-04-20 o godzinie 17:53:10

Witam, szukam informacji od kogoś, kto robi specjalizację z neonatologii w tryb...

Lekarze stażyści, Neonatologia, Pediatria | komentarzy: 3

Praca na Oddziale Wewnętrznym!

2017-04-05 o godzinie 15:44:23

Zapraszam do rozpoczęcia specjalizacji z interny na Oddziale Wewnętrznym B w Nysie:) (woj. opolskie) Profil Szpita...

Lekarze stażyści | komentarzy: 0

Psychiatria dziecięca- gdzie w PL podjąc speckalizacje?

2017-04-01 o godzinie 18:50:11

jak w tytule. Gdzie polecacie...

Lekarze stażyści, Psychiatria dzieci i młodzieży | komentarzy: 0

Zwrot pieniędzy za dojazdy na staż cząstkowy

2017-03-18 o godzinie 20:00:40

Mam pytanie odnośnie zwrotu pieniędzy za dojazdy na staż cząstkowy. Otóż mój szpital oferuje zwrot jedynie za dojazd komunikacją miejską - z powodu mojego miejsca zamieszkania jest to...

Lekarze stażyści | komentarzy: 2

Urlop macierzyński i rodzicielski na stażu

2017-03-10 o godzinie 13:21:03

Urlop macierzyński i rodzicielski na stażu. Poszukuję osób, które mają szers...

Lekarze stażyści | komentarzy: 0

Dyżury pod telefonem

2017-03-04 o godzinie 14:14:50

Cześć, mam pytanie, może ktoś się orientuje. Czy stażysta mógłby pełnić dyżury towarzyszące pod telefonem? Czy dyre...

Lekarze stażyści, Chirurgia ogólna | komentarzy: 4

Wynajmę mieszkanie w Lublinie 36 m2

2017-02-26 o godzinie 18:12:56

Wynajmę za małe pieniądze (750 zł za miesiąc + rachunki za media wg zużycia) 36 m2- dwa pokoje, w Lublinie, dzielnica Czechów- ulica Paryska, parter w 7-piętrowym bloku. Odnowione, w pełni wyposażo...

Lekarze stażyści, Kardiologia | komentarzy: 2

Dofinansowanie do konfy dla stażysty

2017-02-10 o godzinie 19:33:50

Dofinansowanie do konferencji - j...

Lekarze stażyści | komentarzy: 9

Praca na stażu podyplomowym

2017-01-25 o godzinie 11:43:53

Witam, Jestem obecnie w trakcie stażu podyplomowego lekarza dentysty, który odbywam w Poznaniu. Szukam jakiejś pracy dodatkowej która będzie mniej lub bar...

Lekarze stażyści | komentarzy: 2

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij