Lekarze w trakcie specjalizacji

Forum dla wszystkich aktualnie odbywających specjalizację. Jesteś rezydentem, odbywasz specjalizację w ramach etatu, lub w innej formie? Tu jest miejsce dla Ciebie!

specjalizacja z oddelegowania

2017-03-26 o godzinie 16:51:49

może ktoś z państwa był w takiej sytuacji lub wie co można zrobić.. Obecnie jestem zatrudniona na umowę o pracę w szpitalu. W ubiegłym roku dostałam się na specjalizację dodatkową - w ramach oddelegowania. Juz po 3 miesiącach zostałam czasowo odwołana z robienia specjalizacji ze względu na b...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 1

Czas trwania dyżuru w ramach rzydentury

2017-03-25 o godzinie 23:23:12

Witam, Czy ktoś jednoznacznie potrafi powiedzieć ile godzin dyżurów powinno się miesięcznie odbywać w ramach specjalizacji. Wiem, że w rozporządzeniu jest napisane niby że 10h 5 min uznaje się za dyżur, ale nigdzie się nie odbywa takich dyżurów. Pytam się dlatego, że irytuje mnie upychanie mo...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 0

sieć szpitali

2017-03-23 o godzinie 18:09:27

Witam, Czy ktoś z Państawa orientuje się co dalej ze specjalizacjami modułowymi typu gastroenterologia,endokrynologia-- w ramach rezydentury jeśli już wiadomo że Szpital w którym odbywa się obecnie re...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Gastroenterologia | komentarzy: 2

Witam. Czy ktoś może wie co należy zrobić żeby przerwać rezydenture?

2017-03-20 o godzinie 21:09:29

Witam. Czy ktoś może wie c...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 6

Czy zmieni się książeczkę specjalizacji przy zmianie województwa?

2017-03-19 o godzinie 19:08:52

Rozważam zmianę miejsca specjalizacji na swoje województwo. Czy wtedy ...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Toksykologia kliniczna | komentarzy: 0

Staże kierunkowe śląsk

2017-03-16 o godzinie 09:34:32

Witam, Gdzie polecacie staże kierunkowe w okolicach Katowic z neurologii, pulmonol...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 0

Jaki oddział polecacie na staż kierunkowy z chorób wewnętrznych w Warszawie dla osoby robiącej specjalizację z medycyny rodzinnej?

2017-03-14 o godzinie 19:40:32

Witam serdecznie, Jestem w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej i chciałbym rozpocząć staż kierunkowy z interny. Dodatkowo pra...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Medycyna rodzinna | komentarzy: 1

Dyżury

2017-03-14 o godzinie 02:50:29

Witam; mam pytanie odnośnie pełnienia dyżurów w okresie kształcenia w praktyce lekarza rodzinnego ( te 5 dyżurów na pół roku ) - gdzie te dyżury należy pełnić, w NPL czy na SOR w szpitalu, a czy wystarczy tylko podpis kie...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Medycyna rodzinna | komentarzy: 0

Miejsca specjalizacyjne z chorób zakaźnych

2017-03-12 o godzinie 13:22:07

Jestem ciekaw jakie w Polsce są warunki odbywania specjalizacji z chorób zakaźnych, w poszczególnych miastach i jednostkach. Szukałem tu i nic nie zn...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Choroby zakaźne | komentarzy: 0

Internista - szpital kontra szpital

2017-03-11 o godzinie 22:49:06

Witam koledzy, pisze ponieważ swoje przez obliczem wyboru..chyba mimo wszystkiego trudnego. Licze na wasze sugestie , wiem ze decyzje musze podjąć ja ale pracujecie w różnych miejscach i być może to doświadczenie, obserwacje może wpłynąc na moją decyzje Aktualnie pracuję w szpitalu wojewódzkim ...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 15

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij