Lekarze w trakcie specjalizacji

Forum dla wszystkich aktualnie odbywających specjalizację. Jesteś rezydentem, odbywasz specjalizację w ramach etatu, lub w innej formie? Tu jest miejsce dla Ciebie!

Własnoręcznie robione kremy

2018-05-18 o godzinie 20:33:11

Witajcie, czy macie może jakieś doświadczenia z własnoręcznie robionymi kremami z półproduktów? Mam pacjentkę z cerą po leczeniu trądziku i uskarża się na suchą skórę, wynalazła więc jakieś przepisy na kremy, na przykład ten poniższy. Nie wydaje mi się, aby ten skład zrobił krzywdę, macie może ja...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Dermatologia i wenerologia | komentarzy: 0

Czy rezydent moze dyzurować w innym szpitalu poza swoim szpitalem macierzystym?

2018-05-16 o godzinie 15:22:21

Czy rezydent może dyżurować w innym szpitalu poza swoim szpitalem macierzystym na podstawie umowy cywilno - prawnej lub umowy zlecenia, a jeśli tak, to jakie warunki może spełnić? Przesłanki do zapytania: mamy w klinice duże, permanentne braki kadrowe skutkujące tym, że np. zastrzegam sobie 1...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 24

Okulistyka - czy warto?

2018-05-04 o godzinie 10:34:05

Cześć wszystkim! Ogromna prośba o radę. Mam możliwość zrobienia specjalizacji z okulistyki, jednak nie ukrywam, że w owej interesuje mnie tylko operatywa. Nie mogę sobie wyobrazić siebie w poradni okulistycznej dobierającej okulary, a jednocześnie nie mam dokładnie żadnych znajomości w tym ...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Okulistyka | komentarzy: 8

wypełnienie wniosku o weryfikację smk

2018-05-01 o godzinie 21:32:18

wypełnienie wniosku o weryfik...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 1

Dyzury w trakcie urlopu wypocynkowego

2018-04-29 o godzinie 11:48:56

Witam, czy ktos może powiedzieć,czy rezdydent (umowa o pracę) będący w trakcie urlopu wypoczynkowego może odmówić przyjścia na dyżur. Drugie pytanie czy w ...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 6

Staże do pediatrii w Gdańsku, do której kliniki?

2018-04-27 o godzinie 10:19:09

Chcilabym odbyc staż z laryngologii/dematologii/chorób zakaźnych lub okulistyki do specjalizacji z pediatri w Gdańsku. Na stronach cmkp nie widzę jedno...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Pediatria | komentarzy: 0

Komu przysługuje urlop do PES

2018-04-27 o godzinie 07:55:34

Witam, mam pytanie czy ktoś może powiedzieć czy przysługuje mi urlop do PES?? Robię specjalizację z rezydentury ,według do...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 0

skierowanie na specjalizację

2018-04-25 o godzinie 20:28:45

Witam, mam problem z wydrukowaniem skierowania na specjalizację z super strony SMK. Pod skierowaniem nie pok...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 1

specjalizacja z audiologii i foniatrii

2018-04-23 o godzinie 15:39:43

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda znalezienie prac...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Audiologia i foniatria | komentarzy: 0

Nowa specjalizacja w SMK

2018-04-14 o godzinie 21:55:49

Witam! Być może wątek już się pojawił, ale ja nie znalazłam w poprzednich postach odpowiedzi na moje pytanie: wiosną 2018 rozpoczynam nową specjalizację.Całość procedur odbywa się teraz przez SMK. Powiedzcie mi proszę, głównie Ci co już mają w tym zagadnieniu doświadczenie, jak wygląda zalic...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 7

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij