Lekarze w trakcie specjalizacji

Forum dla wszystkich aktualnie odbywających specjalizację. Jesteś rezydentem, odbywasz specjalizację w ramach etatu, lub w innej formie? Tu jest miejsce dla Ciebie!

Brak zgody dyrekcji na staż.

2017-04-24 o godzinie 13:51:23

Wg programu specjalizacji z psychiatrii (po 2014r) na 1 roku powinniśmy spędzić 15tyg na stażu na oddziale psychiatrycznym klinicznym. Stoi tak czarno na białym w programie. Dyrektor mojego szpitala na podania o odbycie tego stażu odpowiada odmownie argumentując, że w naszym szpitalu (niekli...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Psychiatria | komentarzy: 6

specjalizacja w Szwajcarii

2017-04-23 o godzinie 20:00:12

Witam, interesuje mnie rozpoczęcie specjalizacji w Szwajcarii. Chciałam się dowiedzieć o wymaganiach językowych (B2, c1?) i jak wygląda rozmowa o...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 3

kursy w trybie pozarezydenckim

2017-04-22 o godzinie 22:39:52

W trybie pozarezydenckim- jeśli dostałam się na obowiązkowy kur...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 2

Autorytety

2017-04-21 o godzinie 18:17:25

Zapytałam lekarzy staźystów o autorytety zawodowe. Czy na studiach lub staźach, a moźe w podstawowym miejscu pracy mają starszych kolegów, którzy są dla nich autorytetami jako lekarze i l...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 3

Staże kierunkowe

2017-04-20 o godzinie 15:47:03

Czy staże kierunkowe mogą być robione "na raty ", np. 2 tygodnie stażu, potem inny i dokończenie pierwszego...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 2

Pismo do ministra zdrowia o skrócenie specjalizacji

2017-04-10 o godzinie 11:24:35

Witam serdecznie, Jestem po 2 roku specjalizacji z hematologii. Okazało się, że nie tylko uda mi się wyrobić z kursami i stażami w terminie, ale także, gdybym skróciła czas specjalizacji o 4 miesiące (uznanie pracy na etacie wcześniej) - mogłabym zdawać egzamin o pół roku wcześniej, co bardzo ...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Alergologia | komentarzy: 3

Czy w gabinecie w ktorym pracuje w ramach rezydentury musze byc zgloszona na NFZ

2017-04-07 o godzinie 21:52:58

Witajcie! Piszę z takim zapytaniem, jestem w trakcie rezydentury ze stomatologii zachowawczej, którą odbywam w NZOZIE (pracuje w wymiarze czasu trwania pracy poradni tak jak jest czynna czyli np 7-14,12-19 itp)poza pracą staram sie o kontrakt na siebie w swoim prywatnym gabinecie.Pojawił sie prob...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Stomatologia zachowawcza z endodoncją | komentarzy: 1

Anestezjologia w Olsztynie

2017-04-07 o godzinie 14:39:32

Witam gdzie w Olsztynie polecacie robić rezydenturę z anes...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Anestezjologia i intensywna terapia | komentarzy: 3

Szpital w Andrychowie

2017-04-07 o godzinie 11:29:29

Dzień dobry :) Poszukuję osoby, która robi specjalizację z psychiatrii w Szpitalu w Andrychowie lub jes...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Psychiatria | komentarzy: 0

SMK, elektroniczna karta specjalizacji i wnioski do PES

2017-04-06 o godzinie 20:34:15

Wg informacji ze strony CEM wnioski do PES trzeba będzie składać przez system SMK, co, zdaje się jeszcze mnoży formalności. Poczytałam trochę...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 1

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij