Lekarze w trakcie specjalizacji

Forum dla wszystkich aktualnie odbywających specjalizację. Jesteś rezydentem, odbywasz specjalizację w ramach etatu, lub w innej formie? Tu jest miejsce dla Ciebie!

Zaświadczenie o średniej ocen PES

2017-10-20 o godzinie 22:36:35

Dostatałem maila zwrotnego z SMK z prośbą o dosłanie zaświadc...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 2

Chirurgia ogólna Wrocław i okolice

2017-10-20 o godzinie 15:37:20

Chirurgia ogólna Wrocław i okolice Które miejsca w dolnośląskim są...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Chirurgia ogólna | komentarzy: 0

Dwukrotne przeniesienie miejsca specjalizacji w trybie rezydenckim

2017-10-20 o godzinie 09:22:42

Dwukrotne przeniesienie miejsca specjalizacji Witam, nie mogę znaleźć takiej informacji. Czy ktoś z Was orientuje się, czy jest możliwość dwukrotnego przeniesienia rezydentury pomiędzy dwoma różnymi wojewodztwami? Rozpoczęłam rezydenturę w wojewodztwie A, przeniosła...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 0

Dwukrotne przeniesienie rezydentury pomiędzy dwoma różnymi wojewodztwami

2017-10-20 o godzinie 08:51:13

Witam, nie mogę znaleźć takiej informacji. Czy ktoś z Was orientuje się, czy jest możliwość dwukrotnego przeniesienia rezydentury pomiędzy dwoma różnymi wojewodztwami? Rozpoczęłam rezydenturę w wojewodztwie A, przeniosłam się do wojewodztwa B, a p...

Kierownik specjalizacji - co zmienilibyście żeby więcej lekarzy chciało nim zostać, a swoją widzę i doświadczenie mistrz chętnie przekazał "uczniowi".

2017-10-20 o godzinie 00:21:35

-Wygospodarowanie więcej czasu w grafiku na rzecz specjalizującego się lekarza , który nie byłby "kulą u nogi". Tak żeby był czas na wprowadzanie do zaawansowanej praktyki. np. na przyglądanie się ---> zabieg na fantomie pod bacznym okiem zaangażowanego mistrza z uwagami ---> czynna asysta ----->...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Anestezjologia i intensywna terapia, Angiologia, Audiologia i foniatria, Balneologia i medycyna fizykalna, Chirurgia dziecięca, Chirurgia klatki piersiowej, Chirurgia naczyniowa, Chirurgia ogólna, Chirurgia stomatologiczna, Chirurgia szczękowo-twarzowa, Choroby płuc, Choroby wewnętrzne, Choroby zakaźne, Dermatologia i wenerologia, Diagnostyka laboratoryjna, Endokrynologia, Gastroenterologia, Hematologia, Immunologia kliniczna, Kardiochirurgia, Kardiologia, Nefrologia, Neonatologia, Neurochirurgia, Neurologia, Okulistyka, Ortodoncja, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu, Otorynolaryngologia, Patomorfologia, Pediatria, Periodontologia, Położnictwo i ginekologia, Radiologia i diagnostyka obrazowa, Rehabilitacja medyczna, Reumatologia, Stomatologia ogólna, Stomatologia zachowawcza z endodoncją, Urologia | komentarzy: 45

Przedłużenie specjalizacji...

2017-10-11 o godzinie 15:02:36

Czy można przedłużyć szkolenie specjalizacyjne (brak wszystkich staży) ...

Brak zgody na kursy do specjalizacji w ramach rezydentury.

2017-10-10 o godzinie 22:42:14

Jakiś czas temu dostalem "propozycję" dodatkowych dyżurów w szpitalu i zatrudnienia w NŚOL i odmówiłem. Od tego czasu szpital nie wyraża zgody na zadne kursy i...

Lekarze w trakcie specjalizacji | komentarzy: 16

pediatria Śląsk

2017-10-09 o godzinie 12:22:50

Witam kochani. Potrzebuję pilnie opinii i wszelkich informacji na temat specjalizacji z pediatrii na Śląsku. Interesują mnie konkretnie miasta: Tychy/Świętochłowice/Zabrze/Katowice/Bytom/Chorzów/Gliwice/Jaworzno/R...

procedury do PES

2017-10-08 o godzinie 22:47:41

Witam,czy jest jakiś jeden obowiązujący formularz w którym wpis...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Choroby wewnętrzne | komentarzy: 1

NEUROLOGIA - czy jest aż tak źle?

2017-10-07 o godzinie 15:11:14

Czy jest tu jakiś NEUROLOG bądź osoba w trakcie specjalizacji z neurologii, która jest zadowolona ze swojego wyboru ? Czytając posty na wielu forach odnośnie wyboru specjalizacji spotkałe...

Lekarze w trakcie specjalizacji, Neurologia | komentarzy: 20

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij