Podróże

Forum poświęcone lekarskim podróżom. Gdzie warto się wybrać a których miejsc unikać jak ognia? Co warto zobaczyć? O miejscach zachwycających i zapierających dech w piersiach nawet wytrawnym globtroterom.

Tajny Burger King przy A 4

2017-09-10 o godzinie 21:14:23

Wracam z imprezy jubileuszowej - okrągła rocznica matury-rodzinne miasteczko w Opolskiem na granicy z Czechami,kiedyś znane z dobrego piwa, do niedawna siedziba sławnego browaru - browar sprzedany zagranicznej firmie i szybko doprowadzony do upadku. Piękne, stare budownictwo przemysłowe obecnie ...

Podróże | komentarzy: 26

Pool lift - spotkaliście się gdzieś?

2017-08-21 o godzinie 21:24:31

Hej, wiem, że sporo podróżujecie. Chciałam się zapytać czy spotkaliście się z czymś podobnym https://www.youtube.com/watch?v=CkTm7Q4vFSQ lub https://www....

Podróże | komentarzy: 7

problemy z Hestią

2017-08-08 o godzinie 18:14:39

Chciałabym ostrzec przed pewnym zjawiskiem, które zaobserwowałam a które dotyczy ubezpieczeń Hestii. W Szwajcarii (ważne z uwagi na ceny) w Alpach na rowerach mąż poczuł się źle. Mieli z synem wykupione najbardziej wypasione ubezpieczenie Hestii na sporty ekstremalne. Mąż jako lekarz ocenił, że ...

Podróże | komentarzy: 10

Lekka książka na wakacje

2017-07-22 o godzinie 22:21:34

Witam, co lubicie...

Podróże | komentarzy: 24

Nepal i inne- lekarka podróżniczka

2017-07-13 o godzinie 21:54:48

Jeśli mielibyście ochotę poczytać trochę o podróżac...

Podróże | komentarzy: 18

Czy kupować ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu -biuro turystyczne

2017-07-07 o godzinie 22:38:10

Ze dwa razy kupiłam , nie skorzystałam a teraz zastanawiam się czy kupić czy nie? Chodzi mi głównie o to czy "w razie czego" łatwo jes...

Podróże | komentarzy: 23

Trójmorze

2017-07-07 o godzinie 20:58:33

Jakie plaże polecacie ? Namiary n...

Podróże | komentarzy: 5

Mazury lub Wielkopolska- hotel na odludziu

2017-06-30 o godzinie 22:21:26

Proszę o polecenie jakiegoś fajnego miejsca na Północy Polski, regiony jak w tytule, najchętniej z basenem i trasami rowerowymi w okolicy...

Podróże | komentarzy: 14

2-3 tyg. wyprawa California- Utah-Arizona ( Parki + miasta) lub San Franciso - Vancouver - Toronto - Chicago ( podobnie)

2017-05-11 o godzinie 21:55:30

Hej! Marzy mi się 2-3 tygodniowa trasa przez Kalifornię do Utah/Arizony - jazda autem po Parkach Narodowych albo wariant II - Z San Francisco - autem do Vancouver i zwiedzanie kanadyjskich parków ( w tym roku za free!) a potem , jeśli będzie czas i ochota - przelot na wschód ( Toronto) i ...

Podróże | komentarzy: 14

Letalne wczasy w hurgadzie

2017-05-08 o godzinie 21:30:14

Media intensywnie pracują nad zrobieniem z niej wariatki, wyskoczyła z 1 piętra zmarła z powodu zatoru płuc.. Film ze szpitala... pacyfikacja psychotyczki czy obrona przed grupą napastników? Rozmowa przez telefon... ostra psychoza czy przerażona ofiara? Zd...

Podróże, Psychiatria | komentarzy: 282

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij